Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 02.12.2019 |
Název | Ranec 1 |
Rozhodčí | Opěla Robin |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Ranec sportbar, Frýdek-Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bojda Rudolf [CZE057812] | |
Dias Michal [CZE062979] | |
Dunaj Milan [CZE054131] | |
Dunajová Helena Ing. [CZE064153] | |
Kandl Martin [CZE051797] | |
Kučák David [CZE064800] | |
Niesner Lukáš [CZE064414] | |
Opěla Robin [CZE057429] | |
Otipka David [CZE063195] | |
Petrik Jan [CZE065926] | |
Pokluda David [CZE048550] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] |
- Dunaj Milan0
Pokluda David 0 Dunaj Milan 1
Pokluda David 1 Niesner Lukáš 0
Pokluda David 1 Opěla Robin 0 Petrik Jan 0 Niesner Lukáš 1
Pokluda David 1 Dias Michal 0 Petrik Jan 1 Kučák David 0
Otipka David 0 Pokluda David 1 Dias Michal 1 Bojda Rudolf 0 Dunajová Helena Ing. 0 Petrik Jan 1 Kučák David 1 Kandl Martin 0
Volný_los 0 Otipka David 1 Dias Michal 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Dunajová Helena Ing. 1 Kučák David 1 Volný_los 0
Kandl Martin 1 Volný_los 0 Vnenk Rostislav 1 Otipka David 0 Opěla Robin 1 Dias Michal 0 Petrik Jan 1 Volný_los 0 Niesner Lukáš 1 Volný_los 0 Bojda Rudolf 1 Dunajová Helena Ing. 0 Pokluda David 1 Kučák David 0 Dunaj Milan 1 Volný_los 0
Kandl Martin 0 Vnenk Rostislav 1 Opěla Robin 1 Petrik Jan 0 Niesner Lukáš 1 Bojda Rudolf 0 Pokluda David 0 Dunaj Milan 1
Vnenk Rostislav 1 Opěla Robin 0 Niesner Lukáš 0 Dunaj Milan 1
Vnenk Rostislav 1 Dunaj Milan 0
Vnenk Rostislav 0 Dunaj Milan 1
- Dunaj Milan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dunaj Milan [CZE054131] |
2. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
3. | Pokluda David [CZE048550] |
4. | Niesner Lukáš [CZE064414] |
5. | Opěla Robin [CZE057429] |
5. | Petrik Jan [CZE065926] |
7. | Dias Michal [CZE062979] |
7. | Kučák David [CZE064800] |
9. | Otipka David [CZE063195] |
9. | Bojda Rudolf [CZE057812] |
9. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
9. | Kandl Martin [CZE051797] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dunaj Milan [CZE054131] |
2. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
3. | Pokluda David [CZE048550] |
4. | Niesner Lukáš [CZE064414] |
5. | Opěla Robin [CZE057429] |
5. | Petrik Jan [CZE065926] |
7. | Dias Michal [CZE062979] |
7. | Kučák David [CZE064800] |
9. | Otipka David [CZE063195] |
9. | Bojda Rudolf [CZE057812] |
9. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
9. | Kandl Martin [CZE051797] |
Tento turnaj nemá přihlášky online