Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 26.11.2019 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Labantová Radka |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Na Cibulkách , Praha 3 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brouk Petr [CZE034490] | |
Falc Roman [CZE060710] | |
Forman Petr [CZE060750] | |
Labant Milan [CZE040539] | |
Labantová Radka [CZE040489] | |
Mařík Rudolf [CZE055834] | |
Pavlík Ondřej [CZE060420] | |
Pospíšil Tomáš [CZE062950] | |
Slabý Jaroslav [CZE060607] | |
Strachotová Blanka [CZE065773] | |
Vankát Karel [CZE062361] |
- Mařík Rudolf0
Vankát Karel 0 Mařík Rudolf 1
Pavlík Ondřej 0 Vankát Karel 1
Pavlík Ondřej 1 Labantová Radka 0 Brouk Petr 0 Vankát Karel 1
Falc Roman 0 Pavlík Ondřej 1 Pospíšil Tomáš 0 Brouk Petr 1
Falc Roman 1 Forman Petr 0 Volný_los 0 Pavlík Ondřej 1 Strachotová Blanka 0 Pospíšil Tomáš 1 Slabý Jaroslav 0 Brouk Petr 1
Volný_los 0 Falc Roman 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Strachotová Blanka 1 Slabý Jaroslav 1 Volný_los 0
Labantová Radka 1 Volný_los 0 Falc Roman 0 Brouk Petr 1 Mařík Rudolf 1 Volný_los 0 Pospíšil Tomáš 1 Volný_los 0 Pavlík Ondřej 1 Volný_los 0 Strachotová Blanka 0 Vankát Karel 1 Forman Petr 1 Slabý Jaroslav 0 Labant Milan 1 Volný_los 0
Labantová Radka 1 Brouk Petr 0 Mařík Rudolf 1 Pospíšil Tomáš 0 Pavlík Ondřej 0 Vankát Karel 1 Forman Petr 0 Labant Milan 1
Labantová Radka 0 Mařík Rudolf 1 Vankát Karel 0 Labant Milan 1
Mařík Rudolf 0 Labant Milan 1
Mařík Rudolf 1 Labant Milan 0
- Mařík Rudolf0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Mařík Rudolf [CZE055834] |
2. | Labant Milan [CZE040539] |
3. | Vankát Karel [CZE062361] |
4. | Pavlík Ondřej [CZE060420] |
5. | Labantová Radka [CZE040489] |
5. | Brouk Petr [CZE034490] |
7. | Falc Roman [CZE060710] |
7. | Pospíšil Tomáš [CZE062950] |
9. | Slabý Jaroslav [CZE060607] |
9. | Strachotová Blanka [CZE065773] |
9. | Forman Petr [CZE060750] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Mařík Rudolf [CZE055834] |
2. | Labant Milan [CZE040539] |
3. | Vankát Karel [CZE062361] |
4. | Pavlík Ondřej [CZE060420] |
5. | Labantová Radka [CZE040489] |
5. | Brouk Petr [CZE034490] |
7. | Falc Roman [CZE060710] |
7. | Pospíšil Tomáš [CZE062950] |
9. | Slabý Jaroslav [CZE060607] |
9. | Strachotová Blanka [CZE065773] |
9. | Forman Petr [CZE060750] |
Tento turnaj nemá přihlášky online