Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 21.11.2019 |
Název | Bar Riviéra |
Rozhodčí | Zahajský Václav |
Počet hráčů | 13 |
Typ turnaje | Středočeský pohár zvýhodněný |
Místo | Bar Riviéra, Říčany |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Buršíková Jana [CZE061026] | |
Fráňa Stanislav [CZE059231] | |
Hrčka Jan [CZE030676] | |
Chaloupka Radek [CZE064380] | |
Chaloupková Jana [CZE064454] | |
Novák Jaroslav [CZE064388] | |
Patócs Martin [CZE051589] | |
Pazderník Zdeněk [CZE061099] | |
Pohunek Jaroslav [CZE056937] | |
Tomaník Jiří [CZE029146] | |
Trávnička Tomáš [CZE064427] | |
Valný Lukáš [CZE056938] | |
Zahajský Václav [CZE060308] |
- Chaloupka Radek0
Chaloupka Radek 2 Pazderník Zdeněk 1
Patócs Martin 0 Chaloupka Radek 2
Patócs Martin 2 Novák Jaroslav 0 Chaloupka Radek 2 Valný Lukáš 0
Pohunek Jaroslav 0 Patócs Martin 2 Chaloupka Radek 2 Hrčka Jan 0
Chaloupková Jana 0 Pohunek Jaroslav 2 Patócs Martin 2 Fráňa Stanislav 1 Buršíková Jana 1 Chaloupka Radek 2 Hrčka Jan 2 Tomaník Jiří 0
Volný_los 0 Chaloupková Jana 1 Trávnička Tomáš 1 Patócs Martin 2 Volný_los 0 Buršíková Jana 1 Hrčka Jan 1 Volný_los 0
Tomaník Jiří 1 Volný_los 0 Novák Jaroslav 2 Chaloupková Jana 0 Zahajský Václav 2 Trávnička Tomáš 0 Chaloupka Radek 2 Patócs Martin 0 Fráňa Stanislav 1 Volný_los 0 Pazderník Zdeněk 2 Buršíková Jana 0 Hrčka Jan 1 Pohunek Jaroslav 2 Valný Lukáš 1 Volný_los 0
Tomaník Jiří 1 Novák Jaroslav 2 Zahajský Václav 2 Chaloupka Radek 1 Fráňa Stanislav 0 Pazderník Zdeněk 2 Pohunek Jaroslav 1 Valný Lukáš 2
Novák Jaroslav 1 Zahajský Václav 2 Pazderník Zdeněk 2 Valný Lukáš 0
Zahajský Václav 2 Pazderník Zdeněk 0
Zahajský Václav 0 Chaloupka Radek 2
- Chaloupka Radek0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Chaloupka Radek [CZE064380] |
2. | Zahajský Václav [CZE060308] |
3. | Pazderník Zdeněk [CZE061099] |
4. | Patócs Martin [CZE051589] |
5. | Novák Jaroslav [CZE064388] |
5. | Valný Lukáš [CZE056938] |
7. | Pohunek Jaroslav [CZE056937] |
7. | Hrčka Jan [CZE030676] |
9. | Tomaník Jiří [CZE029146] |
9. | Buršíková Jana [CZE061026] |
9. | Fráňa Stanislav [CZE059231] |
9. | Chaloupková Jana [CZE064454] |
13. | Trávnička Tomáš [CZE064427] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Chaloupka Radek [CZE064380] |
2. | Zahajský Václav [CZE060308] |
3. | Pazderník Zdeněk [CZE061099] |
4. | Patócs Martin [CZE051589] |
5. | Novák Jaroslav [CZE064388] |
5. | Valný Lukáš [CZE056938] |
7. | Pohunek Jaroslav [CZE056937] |
7. | Hrčka Jan [CZE030676] |
9. | Tomaník Jiří [CZE029146] |
9. | Buršíková Jana [CZE061026] |
9. | Fráňa Stanislav [CZE059231] |
9. | Chaloupková Jana [CZE064454] |
13. | Trávnička Tomáš [CZE064427] |
Tento turnaj nemá přihlášky online