Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 15.11.2019 |
Název | jednotlivci 501 DO |
Rozhodčí | Charalambidis Ivo |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | KD Hospoda Damníkov, Damníkov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brátová Kateřina [CZE031651] | |
Crha Robert [CZE028316] | |
Fanta Václav [CZE022192] | |
Gola Richard [CZE024486] | |
Loskot Marek [CZE004427] | |
Popelka Jiří [CZE064678] | |
Potoček Jan [CZE044062] | |
Säcklová Petra [CZE047944] | |
Siveň Michal [CZE061647] | |
Sladká Pavla [CZE051675] | |
Sobas Zdeněk [CZE042623] | |
Terč Milan [CZE063144] |
- Brátová Kateřina0
Potoček Jan 0 Brátová Kateřina 1
Potoček Jan 1 Loskot Marek 0
Potoček Jan 1 Fanta Václav 0 Terč Milan 0 Loskot Marek 1
Potoček Jan 1 Gola Richard 0 Siveň Michal 0 Terč Milan 1
Potoček Jan 1 Crha Robert 0 Gola Richard 1 Sladká Pavla 0 Siveň Michal 1 Popelka Jiří 0 Terč Milan 1 Sobas Zdeněk 0
Volný_los 0 Potoček Jan 1 Gola Richard 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Siveň Michal 1 Terč Milan 1 Volný_los 0
Fanta Václav 1 Volný_los 0 Sobas Zdeněk 1 Potoček Jan 0 Popelka Jiří 1 Gola Richard 0 Säcklová Petra 1 Volný_los 0 Brátová Kateřina 1 Volný_los 0 Sladká Pavla 1 Siveň Michal 0 Loskot Marek 1 Terč Milan 0 Crha Robert 1 Volný_los 0
Fanta Václav 1 Sobas Zdeněk 0 Popelka Jiří 0 Säcklová Petra 1 Brátová Kateřina 1 Sladká Pavla 0 Loskot Marek 1 Crha Robert 0
Fanta Václav 0 Säcklová Petra 1 Brátová Kateřina 1 Loskot Marek 0
Säcklová Petra 1 Brátová Kateřina 0
Säcklová Petra 0 Brátová Kateřina 1
- Brátová Kateřina0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Brátová Kateřina [CZE031651] |
2. | Säcklová Petra [CZE047944] |
3. | Potoček Jan [CZE044062] |
4. | Loskot Marek [CZE004427] |
5. | Fanta Václav [CZE022192] |
5. | Terč Milan [CZE063144] |
7. | Gola Richard [CZE024486] |
7. | Siveň Michal [CZE061647] |
9. | Sobas Zdeněk [CZE042623] |
9. | Popelka Jiří [CZE064678] |
9. | Sladká Pavla [CZE051675] |
9. | Crha Robert [CZE028316] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Brátová Kateřina [CZE031651] |
2. | Säcklová Petra [CZE047944] |
3. | Potoček Jan [CZE044062] |
4. | Loskot Marek [CZE004427] |
5. | Fanta Václav [CZE022192] |
5. | Terč Milan [CZE063144] |
7. | Gola Richard [CZE024486] |
7. | Siveň Michal [CZE061647] |
9. | Sobas Zdeněk [CZE042623] |
9. | Popelka Jiří [CZE064678] |
9. | Sladká Pavla [CZE051675] |
9. | Crha Robert [CZE028316] |
Tento turnaj nemá přihlášky online