Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 01.11.2019 |
Název | JC U Péci |
Rozhodčí | Srnová Barbora |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | JC Jablonec n/N U Péci |
Místo | Restaurace U Péci, Kokonín |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bukáček Petr [CZE054031] | |
Havlíček David [CZE059924] | |
Hencl Miroslav [CZE024173] | |
Hladík Rostislav [CZE044759] | |
Samko Robert [CZE025166] | |
Sekereš Pavel [CZE017420] | |
Srna Petr [CZE048360] | |
Srna Petr [CZE048361] | |
Srnová Barbora [CZE048463] | |
Stehlík Libor [CZE051957] | |
Šantín Stanislav [CZE001811] | |
Šilhán Radek [CZE050136] | |
Tomek Pavel [CZE017315] | |
YYYHost žena I [HOST_6] |
- Šantín Stanislav0
Stehlík Libor 1 Šantín Stanislav 2
Srna Petr (048361) 1 Stehlík Libor 2
Hencl Miroslav 0 Srna Petr (048361) 2 Stehlík Libor 2 Havlíček David 0
Hladík Rostislav 1 Hencl Miroslav 2 Stehlík Libor 2 Sekereš Pavel 0
Šilhán Radek 0 Hladík Rostislav 2 Tomek Pavel 0 Hencl Miroslav 2 Srna Petr (048360) 0 Stehlík Libor 2 YYYHost žena I 0 Sekereš Pavel 2
Volný_los 0 Šilhán Radek 1 Tomek Pavel 2 Srnová Barbora 1 Srna Petr (048360) 2 Bukáček Petr 1 YYYHost žena I 1 Volný_los 0
Srna Petr (048361) 1 Volný_los 0 Sekereš Pavel 2 Šilhán Radek 1 Tomek Pavel 1 Šantín Stanislav 2 Srnová Barbora 0 Stehlík Libor 2 Srna Petr (048360) 1 Havlíček David 2 Hencl Miroslav 2 Bukáček Petr 0 Samko Robert 2 YYYHost žena I 0 Hladík Rostislav 1 Volný_los 0
Srna Petr (048361) 2 Sekereš Pavel 0 Šantín Stanislav 2 Stehlík Libor 1 Havlíček David 2 Hencl Miroslav 1 Samko Robert 2 Hladík Rostislav 1
Srna Petr (048361) 0 Šantín Stanislav 2 Havlíček David 0 Samko Robert 2
Šantín Stanislav 1 Samko Robert 2
Šantín Stanislav 0 Samko Robert 2
- Samko Robert0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Samko Robert [CZE025166] |
2. | Šantín Stanislav [CZE001811] |
3. | Stehlík Libor [CZE051957] |
4. | Srna Petr [CZE048361] |
5. | Hencl Miroslav [CZE024173] |
5. | Havlíček David [CZE059924] |
7. | Hladík Rostislav [CZE044759] |
7. | Sekereš Pavel [CZE017420] |
9. | YYYHost žena I [HOST_6] |
9. | Srna Petr [CZE048360] |
9. | Tomek Pavel [CZE017315] |
9. | Šilhán Radek [CZE050136] |
13. | Srnová Barbora [CZE048463] |
13. | Bukáček Petr [CZE054031] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Samko Robert [CZE025166] |
2. | Šantín Stanislav [CZE001811] |
3. | Stehlík Libor [CZE051957] |
4. | Srna Petr [CZE048361] |
5. | Hencl Miroslav [CZE024173] |
5. | Havlíček David [CZE059924] |
7. | Hladík Rostislav [CZE044759] |
7. | Sekereš Pavel [CZE017420] |
9. | YYYHost žena I [HOST_6] |
9. | Srna Petr [CZE048360] |
9. | Tomek Pavel [CZE017315] |
9. | Šilhán Radek [CZE050136] |
13. | Srnová Barbora [CZE048463] |
13. | Bukáček Petr [CZE054031] |
Tento turnaj nemá přihlášky online