Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 25.10.2019 |
Název | JC U Péci |
Rozhodčí | Srnová Barbora |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | JC Jablonec n/N U Péci |
Místo | Restaurace U Péci, Kokonín |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bukáček Petr [CZE054031] | |
Hencl Miroslav [CZE024173] | |
Hladík Rostislav [CZE044759] | |
Kobr Petr [CZE049646] | |
Kolník Zdeněk [CZE037740] | |
Kolníková Krystyna [CZE048912] | |
Mašek Martin [CZE058394] | |
Srna Petr [CZE048360] | |
Srna Petr [CZE048361] | |
Srnová Barbora [CZE048463] | |
Stehlík Libor [CZE051957] | |
Šantín Stanislav [CZE001811] | |
Tomek Pavel [CZE017315] | |
Valkoun Tomáš [CZE045407] | |
Zárybnický Michal [CZE028829] |
- Zárybnický Michal0
Zárybnický Michal 2 Hladík Rostislav 0
Stehlík Libor 1 Zárybnický Michal 2
Stehlík Libor 2 Tomek Pavel 1 Zárybnický Michal 2 Hencl Miroslav 0
Šantín Stanislav 0 Stehlík Libor 2 Srna Petr (048361) 0 Zárybnický Michal 2
Valkoun Tomáš 0 Šantín Stanislav 2 Stehlík Libor 2 Bukáček Petr 0 Srna Petr (048361) 2 Kobr Petr 1 Zárybnický Michal 2 Srnová Barbora 0
Volný_los 0 Valkoun Tomáš 1 Kolník Zdeněk 0 Stehlík Libor 2 Srna Petr (048360) 1 Srna Petr (048361) 2 Zárybnický Michal 1 Kolníková Krystyna 0
Srnová Barbora 1 Volný_los 0 Valkoun Tomáš 1 Tomek Pavel 2 Hladík Rostislav 2 Kolník Zdeněk 1 Kobr Petr 2 Stehlík Libor 0 Srna Petr (048360) 1 Bukáček Petr 2 Srna Petr (048361) 0 Hencl Miroslav 2 Zárybnický Michal 1 Mašek Martin 2 Kolníková Krystyna 0 Šantín Stanislav 2
Srnová Barbora 0 Tomek Pavel 2 Hladík Rostislav 2 Kobr Petr 0 Bukáček Petr 1 Hencl Miroslav 2 Mašek Martin 2 Šantín Stanislav 0
Tomek Pavel 0 Hladík Rostislav 2 Hencl Miroslav 0 Mašek Martin 2
Hladík Rostislav 0 Mašek Martin 2
Zárybnický Michal 2 Mašek Martin 0
- Zárybnický Michal0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Zárybnický Michal [CZE028829] |
2. | Mašek Martin [CZE058394] |
3. | Hladík Rostislav [CZE044759] |
4. | Stehlík Libor [CZE051957] |
5. | Tomek Pavel [CZE017315] |
5. | Hencl Miroslav [CZE024173] |
7. | Šantín Stanislav [CZE001811] |
7. | Srna Petr [CZE048361] |
9. | Srnová Barbora [CZE048463] |
9. | Kobr Petr [CZE049646] |
9. | Bukáček Petr [CZE054031] |
9. | Valkoun Tomáš [CZE045407] |
13. | Kolník Zdeněk [CZE037740] |
13. | Srna Petr [CZE048360] |
13. | Kolníková Krystyna [CZE048912] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Zárybnický Michal [CZE028829] |
2. | Mašek Martin [CZE058394] |
3. | Hladík Rostislav [CZE044759] |
4. | Stehlík Libor [CZE051957] |
5. | Tomek Pavel [CZE017315] |
5. | Hencl Miroslav [CZE024173] |
7. | Šantín Stanislav [CZE001811] |
7. | Srna Petr [CZE048361] |
9. | Srnová Barbora [CZE048463] |
9. | Kobr Petr [CZE049646] |
9. | Bukáček Petr [CZE054031] |
9. | Valkoun Tomáš [CZE045407] |
13. | Kolník Zdeněk [CZE037740] |
13. | Srna Petr [CZE048360] |
13. | Kolníková Krystyna [CZE048912] |
Tento turnaj nemá přihlášky online