Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 23.10.2019 |
Název | ČDS Lipník n.B. 23.10.2019 |
Rozhodčí | Olšanský Milan |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | ČDS Cup Lipník nad Bečvou |
Místo | Prodarts club, Lipník nad Bečvou |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bílková Pavla [CZE057738] | |
Hlaváč Luděk [CZE043311] | |
Chromec Jakub [CZE031305] | |
Janota Petr [CZE051832] | |
Nepustil Milan [CZE045315] | |
Olšanský Milan [CZE021881] | |
Schwarz Václav [CZE033298] | |
Symerský David [CZE032941] | |
Šmejkal Petr [CZE018686] | |
Tůmová Petra [CZE034926] | |
Zámorská Kateřina [CZE059533] |
- Chromec Jakub0
Chromec Jakub 2 Schwarz Václav 0
Olšanský Milan 1 Chromec Jakub 2
Olšanský Milan 2 Hlaváč Luděk 1 Šmejkal Petr 1 Chromec Jakub 2
Olšanský Milan 2 Tůmová Petra 0 Janota Petr 0 Šmejkal Petr 2
Zámorská Kateřina 0 Olšanský Milan 2 Volný_los 0 Tůmová Petra 1 Janota Petr 2 Bílková Pavla 0 Nepustil Milan 1 Šmejkal Petr 2
Volný_los 0 Zámorská Kateřina 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Janota Petr 1 Nepustil Milan 1 Volný_los 0
Hlaváč Luděk 1 Volný_los 0 Zámorská Kateřina 1 Šmejkal Petr 2 Bílková Pavla 1 Volný_los 0 Schwarz Václav 1 Volný_los 0 Chromec Jakub 1 Volný_los 0 Janota Petr 1 Tůmová Petra 2 Symerský David 2 Nepustil Milan 0 Olšanský Milan 1 Volný_los 0
Hlaváč Luděk 2 Šmejkal Petr 0 Bílková Pavla 0 Schwarz Václav 2 Chromec Jakub 2 Tůmová Petra 0 Symerský David 2 Olšanský Milan 0
Hlaváč Luděk 1 Schwarz Václav 2 Chromec Jakub 0 Symerský David 2
Schwarz Václav 0 Symerský David 2
Chromec Jakub 1 Symerský David 2
- Symerský David0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Symerský David [CZE032941] |
2. | Chromec Jakub [CZE031305] |
3. | Schwarz Václav [CZE033298] |
4. | Olšanský Milan [CZE021881] |
5. | Hlaváč Luděk [CZE043311] |
5. | Šmejkal Petr [CZE018686] |
7. | Tůmová Petra [CZE034926] |
7. | Janota Petr [CZE051832] |
9. | Nepustil Milan [CZE045315] |
9. | Bílková Pavla [CZE057738] |
9. | Zámorská Kateřina [CZE059533] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Symerský David [CZE032941] |
2. | Chromec Jakub [CZE031305] |
3. | Schwarz Václav [CZE033298] |
4. | Olšanský Milan [CZE021881] |
5. | Hlaváč Luděk [CZE043311] |
5. | Šmejkal Petr [CZE018686] |
7. | Tůmová Petra [CZE034926] |
7. | Janota Petr [CZE051832] |
9. | Nepustil Milan [CZE045315] |
9. | Bílková Pavla [CZE057738] |
9. | Zámorská Kateřina [CZE059533] |
Tento turnaj nemá přihlášky online