Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 13.02.2019 |
Název | ČDS CUP Bolelouc |
Rozhodčí | Špička Zdeněk |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Hostinec u Kříže, Bolelouc |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Beutelová Lenka [CZE019261] | |
Hradilová Anna [CZE044960] | |
Klimša Roman [CZE000862] | |
Kopeček Vladimír [CZE060239] | |
Mück Petr [CZE058666] | |
Smékal Roman [CZE004471] | |
Soltys Yevhen [CZE061532] | |
Špička Zdeněk [CZE000017] | |
Špunda Michal [CZE046073] | |
Tsilyi Igor [CZE062081] | |
YYYHost žena IV [HOST_29] |
- Mück Petr0
Soltys Yevhen 0 Mück Petr 1
Beutelová Lenka 0 Soltys Yevhen 1
YYYHost žena IV 0 Beutelová Lenka 1 Špunda Michal 0 Soltys Yevhen 1
Tsilyi Igor 0 YYYHost žena IV 1 Kopeček Vladimír 0 Špunda Michal 1
Špička Zdeněk 0 Tsilyi Igor 1 Volný_los 0 YYYHost žena IV 1 Smékal Roman 0 Kopeček Vladimír 1 Klimša Roman 0 Špunda Michal 1
Volný_los 0 Špička Zdeněk 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Smékal Roman 1 Klimša Roman 1 Volný_los 0
Špunda Michal 1 Volný_los 0 Mück Petr 1 Špička Zdeněk 0 Kopeček Vladimír 1 Volný_los 0 Beutelová Lenka 1 Volný_los 0 YYYHost žena IV 1 Volný_los 0 Hradilová Anna 1 Smékal Roman 0 Klimša Roman 0 Tsilyi Igor 1 Soltys Yevhen 1 Volný_los 0
Špunda Michal 0 Mück Petr 1 Kopeček Vladimír 0 Beutelová Lenka 1 YYYHost žena IV 0 Hradilová Anna 1 Tsilyi Igor 0 Soltys Yevhen 1
Mück Petr 1 Beutelová Lenka 0 Hradilová Anna 1 Soltys Yevhen 0
Mück Petr 1 Hradilová Anna 0
Hradilová Anna 0 Mück Petr 1
- Mück Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Mück Petr [CZE058666] |
2. | Hradilová Anna [CZE044960] |
3. | Soltys Yevhen [CZE061532] |
4. | Beutelová Lenka [CZE019261] |
5. | YYYHost žena IV [HOST_29] |
5. | Špunda Michal [CZE046073] |
7. | Tsilyi Igor [CZE062081] |
7. | Kopeček Vladimír [CZE060239] |
9. | Špička Zdeněk [CZE000017] |
9. | Smékal Roman [CZE004471] |
9. | Klimša Roman [CZE000862] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Mück Petr [CZE058666] |
2. | Hradilová Anna [CZE044960] |
3. | Soltys Yevhen [CZE061532] |
4. | Beutelová Lenka [CZE019261] |
5. | YYYHost žena IV [HOST_29] |
5. | Špunda Michal [CZE046073] |
7. | Tsilyi Igor [CZE062081] |
7. | Kopeček Vladimír [CZE060239] |
9. | Špička Zdeněk [CZE000017] |
9. | Smékal Roman [CZE004471] |
9. | Klimša Roman [CZE000862] |
Tento turnaj nemá přihlášky online