Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 16.10.2019 |
Název | Středa |
Rozhodčí | Hilčík Petr |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | Vítězná středa |
Místo | Sportcentrum, Vítězná |
Plán | Double KO |
Propozice | Propozice |
Hráči | |
Benecký Roman [CZE036936] | |
Bezstarosti Ondřej [CZE057150] | |
Drahotská Terezie [CZE050494] | |
Farská Jana [CZE024452] | |
Hilčík Petr [CZE034062] | |
Janáček Ondřej [CZE002050] | |
Jurčíková Marie [CZE004267] | |
Klust Zdeněk [CZE004573] | |
Košťálová Eva [CZE000210] | |
Kvasničák Petr [CZE001765] | |
Lár Jakub [CZE062904] | |
Matras Vojtěch [CZE064682] | |
Plšek David [CZE040215] | |
Šmétka Jan [CZE055152] | |
Štefl Dominik [CZE030844] | |
XXXKorbel Josef [HOST_20] |
- Kvasničák Petr0
Kvasničák Petr 1 Benecký Roman 0
Kvasničák Petr 1 Janáček Ondřej 0
Kvasničák Petr 1 Lár Jakub 0 Janáček Ondřej 1 Košťálová Eva 0
Matras Vojtěch 0 Kvasničák Petr 1 Bezstarosti Ondřej 0 Janáček Ondřej 1
Matras Vojtěch 1 Drahotská Terezie 0 Klust Zdeněk 0 Kvasničák Petr 1 Bezstarosti Ondřej 1 Šmétka Jan 0 Hilčík Petr 0 Janáček Ondřej 1
Plšek David 0 Matras Vojtěch 1 Farská Jana 0 Klust Zdeněk 1 Bezstarosti Ondřej 1 XXXKorbel Josef 0 Jurčíková Marie 0 Hilčík Petr 1
Lár Jakub 1 Plšek David 0 Matras Vojtěch 0 Janáček Ondřej 1 Farská Jana 0 Šmétka Jan 1 Klust Zdeněk 0 Benecký Roman 1 Kvasničák Petr 1 Bezstarosti Ondřej 0 XXXKorbel Josef 0 Košťálová Eva 1 Drahotská Terezie 1 Jurčíková Marie 0 Štefl Dominik 1 Hilčík Petr 0
Lár Jakub 1 Janáček Ondřej 0 Šmétka Jan 0 Benecký Roman 1 Kvasničák Petr 0 Košťálová Eva 1 Drahotská Terezie 0 Štefl Dominik 1
Lár Jakub 0 Benecký Roman 1 Košťálová Eva 0 Štefl Dominik 1
Benecký Roman 0 Štefl Dominik 1
Kvasničák Petr 1 Štefl Dominik 0
- Kvasničák Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kvasničák Petr [CZE001765] |
2. | Štefl Dominik [CZE030844] |
3. | Benecký Roman [CZE036936] |
4. | Janáček Ondřej [CZE002050] |
5. | Lár Jakub [CZE062904] |
5. | Košťálová Eva [CZE000210] |
7. | Matras Vojtěch [CZE064682] |
7. | Bezstarosti Ondřej [CZE057150] |
9. | Drahotská Terezie [CZE050494] |
9. | Klust Zdeněk [CZE004573] |
9. | Šmétka Jan [CZE055152] |
9. | Hilčík Petr [CZE034062] |
13. | Plšek David [CZE040215] |
13. | Farská Jana [CZE024452] |
13. | XXXKorbel Josef [HOST_20] |
13. | Jurčíková Marie [CZE004267] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kvasničák Petr [CZE001765] |
2. | Štefl Dominik [CZE030844] |
3. | Benecký Roman [CZE036936] |
4. | Janáček Ondřej [CZE002050] |
5. | Lár Jakub [CZE062904] |
5. | Košťálová Eva [CZE000210] |
7. | Matras Vojtěch [CZE064682] |
7. | Bezstarosti Ondřej [CZE057150] |
9. | Drahotská Terezie [CZE050494] |
9. | Klust Zdeněk [CZE004573] |
9. | Šmétka Jan [CZE055152] |
9. | Hilčík Petr [CZE034062] |
13. | Plšek David [CZE040215] |
13. | Farská Jana [CZE024452] |
13. | XXXKorbel Josef [HOST_20] |
13. | Jurčíková Marie [CZE004267] |
Tento turnaj nemá přihlášky online