Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 16.10.2019 |
Název | JPC |
Rozhodčí | Směja Radek |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | JC Most Bar Na Pekárně |
Místo | Bar Na Pekárně, Most |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Černý Jan [CZE058737] | |
Kubík Petr [CZE002084] | |
Kubík Václav [CZE059384] | |
Kubíková Pavla [CZE030187] | |
Mildorf Jiří [CZE042799] | |
Průcha Zbyněk [CZE065478] | |
Richter Gustav [CZE062116] | |
Rubáš Pavel [CZE040113] | |
Směja Radek [CZE049312] | |
Srp Karel [CZE049125] | |
Tůma Jan [CZE001140] | |
Véghová Miluše [CZE051584] |
- Černý Jan0
Mildorf Jiří 0 Černý Jan 2
Kubíková Pavla 0 Mildorf Jiří 1
Směja Radek 0 Kubíková Pavla 1 Tůma Jan 0 Mildorf Jiří 1
Kubík Václav 0 Směja Radek 1 Tůma Jan 1 Srp Karel 0
Kubík Václav 1 Richter Gustav 0 Směja Radek 1 Rubáš Pavel 0 Průcha Zbyněk 0 Tůma Jan 1 Véghová Miluše 0 Srp Karel 1
Volný_los 0 Kubík Václav 1 Směja Radek 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Průcha Zbyněk 1 Véghová Miluše 1 Volný_los 0
Černý Jan 1 Volný_los 0 Srp Karel 1 Kubík Václav 0 Směja Radek 0 Kubíková Pavla 1 Tůma Jan 1 Volný_los 0 Mildorf Jiří 1 Volný_los 0 Průcha Zbyněk 0 Rubáš Pavel 1 Kubík Petr 1 Véghová Miluše 0 Richter Gustav 1 Volný_los 0
Černý Jan 1 Srp Karel 0 Kubíková Pavla 1 Tůma Jan 0 Mildorf Jiří 1 Rubáš Pavel 0 Kubík Petr 1 Richter Gustav 0
Černý Jan 1 Kubíková Pavla 0 Mildorf Jiří 0 Kubík Petr 1
Černý Jan 0 Kubík Petr 1
Černý Jan 1 Kubík Petr 0
- Černý Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Černý Jan [CZE058737] |
2. | Kubík Petr [CZE002084] |
3. | Mildorf Jiří [CZE042799] |
4. | Kubíková Pavla [CZE030187] |
5. | Směja Radek [CZE049312] |
5. | Tůma Jan [CZE001140] |
7. | Kubík Václav [CZE059384] |
7. | Srp Karel [CZE049125] |
9. | Véghová Miluše [CZE051584] |
9. | Průcha Zbyněk [CZE065478] |
9. | Rubáš Pavel [CZE040113] |
9. | Richter Gustav [CZE062116] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Černý Jan [CZE058737] |
2. | Kubík Petr [CZE002084] |
3. | Mildorf Jiří [CZE042799] |
4. | Kubíková Pavla [CZE030187] |
5. | Směja Radek [CZE049312] |
5. | Tůma Jan [CZE001140] |
7. | Kubík Václav [CZE059384] |
7. | Srp Karel [CZE049125] |
9. | Véghová Miluše [CZE051584] |
9. | Průcha Zbyněk [CZE065478] |
9. | Rubáš Pavel [CZE040113] |
9. | Richter Gustav [CZE062116] |
Tento turnaj nemá přihlášky online