Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 02.10.2019 |
Název | maršovák |
Rozhodčí | Horák Karel |
Počet hráčů | 30 |
Typ turnaje | Orel Dart Open (Maršovák) |
Místo | Sedmička, Trutnov |
Plán | Tabulka |
Typ hry | Hra na legy |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bílek Pavel [CZE026189] | |
Brož Marcel [CZE063925] | |
Demuth Petr [CZE030467] | |
Hamplová Petra [CZE038066] | |
Hegedüš Karel [CZE001602] | |
Hendrych Daniel [CZE042296] | |
Horák Karel [CZE021132] | |
Hraničková Alice [CZE048082] | |
Hrdlička Zdeněk [CZE003014] | |
Hrnčiariková Radka [CZE038118] | |
Hrouda Vratislav [CZE027098] | |
Chrenko Ludvík [CZE002513] | |
Kárász Josef [CZE034819] | |
Kocianová Pavlína [CZE059336] | |
Kresan Břetislav [CZE047907] | |
Matys Roman [CZE060230] | |
Pavlechová Irena [CZE024796] | |
Svoboda Libor [CZE026803] | |
Svobodová Andrea [CZE026800] | |
Šilar David [CZE001122] | |
Šimočko Štefan [CZE034901] | |
Škrabák Michael [CZE014019] | |
Šoul Jan [CZE056908] | |
Štefl Dominik [CZE030844] | |
Tomcsányi Aleš [CZE047362] | |
Trejtnar Libor [CZE060283] | |
Trejtnarová Irena [CZE036841] | |
Vladyka Petr [CZE037284] | |
Vladyka Petr [CZE043624] | |
XXXMíl Jindřich [CZE001776] |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Šilar David [CZE001122] |
2. | Svoboda Libor [CZE026803] |
3. | Kocianová Pavlína [CZE059336] |
4. | Vladyka Petr [CZE043624] |
5. | Štefl Dominik [CZE030844] |
6. | Šoul Jan [CZE056908] |
7. | Bílek Pavel [CZE026189] |
8. | Tomcsányi Aleš [CZE047362] |
9. | Hendrych Daniel [CZE042296] |
10. | Škrabák Michael [CZE014019] |
11. | Šimočko Štefan [CZE034901] |
12. | Chrenko Ludvík [CZE002513] |
13. | Hrdlička Zdeněk [CZE003014] |
14. | Svobodová Andrea [CZE026800] |
15. | Trejtnar Libor [CZE060283] |
16. | Hraničková Alice [CZE048082] |
17. | Brož Marcel [CZE063925] |
18. | Kresan Břetislav [CZE047907] |
19. | Vladyka Petr [CZE037284] |
20. | XXXMíl Jindřich [CZE001776] |
21. | Horák Karel [CZE021132] |
22. | Hrnčiariková Radka [CZE038118] |
23. | Hegedüš Karel [CZE001602] |
24. | Kárász Josef [CZE034819] |
25. | Trejtnarová Irena [CZE036841] |
26. | Demuth Petr [CZE030467] |
27. | Matys Roman [CZE060230] |
28. | Hrouda Vratislav [CZE027098] |
29. | Hamplová Petra [CZE038066] |
30. | Pavlechová Irena [CZE024796] |
Tento turnaj nemá přihlášky online