Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 30.09.2019 |
Název | Cross 2 |
Rozhodčí | Skopalová Marcela |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Cross, Frýdek-Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bocviňok Bohumil [CZE000362] | |
Koždoň Jan [CZE017883] | |
Rumian Libor [CZE038511] | |
Skopalová Marcela [CZE032715] | |
Strašák Martin [CZE062599] | |
Ševčíková Barbora [CZE064802] | |
Tomis Roman [CZE063188] | |
Václavík Ondřej [CZE062157] | |
Vávrová Jana [CZE052734] | |
Zimčík Michal [CZE063190] | |
Židek Daniel [CZE064564] |
- Strašák Martin0
Strašák Martin 2 Václavík Ondřej 0
Strašák Martin 2 Rumian Libor 1
Židek Daniel 0 Strašák Martin 2 Rumian Libor 2 Tomis Roman 0
Židek Daniel 2 Vávrová Jana 0 Zimčík Michal 0 Rumian Libor 2
Skopalová Marcela 1 Židek Daniel 2 Volný_los 0 Vávrová Jana 1 Ševčíková Barbora 0 Zimčík Michal 2 Bocviňok Bohumil 1 Rumian Libor 2
Volný_los 0 Skopalová Marcela 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Ševčíková Barbora 1 Bocviňok Bohumil 1 Volný_los 0
Strašák Martin 1 Volný_los 0 Skopalová Marcela 0 Rumian Libor 2 Koždoň Jan 1 Volný_los 0 Zimčík Michal 1 Volný_los 0 Tomis Roman 1 Volný_los 0 Vávrová Jana 2 Ševčíková Barbora 1 Židek Daniel 2 Bocviňok Bohumil 1 Václavík Ondřej 1 Volný_los 0
Strašák Martin 2 Rumian Libor 0 Koždoň Jan 2 Zimčík Michal 0 Tomis Roman 2 Vávrová Jana 1 Židek Daniel 0 Václavík Ondřej 2
Strašák Martin 1 Koždoň Jan 2 Tomis Roman 1 Václavík Ondřej 2
Koždoň Jan 2 Václavík Ondřej 0
Koždoň Jan 2 Strašák Martin 1
- Koždoň Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Koždoň Jan [CZE017883] |
2. | Strašák Martin [CZE062599] |
3. | Václavík Ondřej [CZE062157] |
4. | Rumian Libor [CZE038511] |
5. | Židek Daniel [CZE064564] |
5. | Tomis Roman [CZE063188] |
7. | Vávrová Jana [CZE052734] |
7. | Zimčík Michal [CZE063190] |
9. | Skopalová Marcela [CZE032715] |
9. | Ševčíková Barbora [CZE064802] |
9. | Bocviňok Bohumil [CZE000362] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Koždoň Jan [CZE017883] |
2. | Strašák Martin [CZE062599] |
3. | Václavík Ondřej [CZE062157] |
4. | Rumian Libor [CZE038511] |
5. | Židek Daniel [CZE064564] |
5. | Tomis Roman [CZE063188] |
7. | Vávrová Jana [CZE052734] |
7. | Zimčík Michal [CZE063190] |
9. | Skopalová Marcela [CZE032715] |
9. | Ševčíková Barbora [CZE064802] |
9. | Bocviňok Bohumil [CZE000362] |
Tento turnaj nemá přihlášky online