Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 27.09.2019 |
Název | Kobra |
Rozhodčí | Matušíková Jana |
Počet hráčů | 13 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Kobra, Praha 9 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brož Pavel [CZE055442] | |
Brožová Miloslava [CZE055441] | |
Březina Karel [CZE024429] | |
Döme Robert [CZE004545] | |
Erben Lukáš [CZE052506] | |
Paliczka Martin [CZE057950] | |
Planeta Ferdinand [CZE002375] | |
Procházka Filip [CZE050596] | |
Soustružník Jaroslav [CZE050326] | |
Soustružník Martin [CZE049978] | |
Štěpánek Petr [CZE002651] | |
Šustr Drahoslav [CZE045601] | |
Tischer Jindřich [CZE047833] |
- Planeta Ferdinand0
Šustr Drahoslav 0 Planeta Ferdinand 1
Tischer Jindřich 0 Šustr Drahoslav 1
Döme Robert 0 Tischer Jindřich 1 Štěpánek Petr 0 Šustr Drahoslav 1
Döme Robert 1 Soustružník Jaroslav 0 Soustružník Martin 0 Štěpánek Petr 1
Döme Robert 1 Paliczka Martin 0 Brožová Miloslava 0 Soustružník Jaroslav 1 Brož Pavel 0 Soustružník Martin 1 Štěpánek Petr 1 Březina Karel 0
Volný_los 0 Döme Robert 1 Erben Lukáš 0 Brožová Miloslava 1 Volný_los 0 Brož Pavel 1 Štěpánek Petr 1 Volný_los 0
Březina Karel 1 Volný_los 0 Döme Robert 0 Procházka Filip 1 Tischer Jindřich 1 Erben Lukáš 0 Soustružník Martin 1 Brožová Miloslava 0 Planeta Ferdinand 1 Volný_los 0 Brož Pavel 0 Soustružník Jaroslav 1 Paliczka Martin 1 Štěpánek Petr 0 Šustr Drahoslav 1 Volný_los 0
Březina Karel 0 Procházka Filip 1 Tischer Jindřich 1 Soustružník Martin 0 Planeta Ferdinand 1 Soustružník Jaroslav 0 Paliczka Martin 0 Šustr Drahoslav 1
Procházka Filip 1 Tischer Jindřich 0 Planeta Ferdinand 1 Šustr Drahoslav 0
Procházka Filip 1 Planeta Ferdinand 0
Procházka Filip 1 Planeta Ferdinand 0
- Procházka Filip0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Procházka Filip [CZE050596] |
2. | Planeta Ferdinand [CZE002375] |
3. | Šustr Drahoslav [CZE045601] |
4. | Tischer Jindřich [CZE047833] |
5. | Döme Robert [CZE004545] |
5. | Štěpánek Petr [CZE002651] |
7. | Soustružník Jaroslav [CZE050326] |
7. | Soustružník Martin [CZE049978] |
9. | Březina Karel [CZE024429] |
9. | Brož Pavel [CZE055442] |
9. | Brožová Miloslava [CZE055441] |
9. | Paliczka Martin [CZE057950] |
13. | Erben Lukáš [CZE052506] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Procházka Filip [CZE050596] |
2. | Planeta Ferdinand [CZE002375] |
3. | Šustr Drahoslav [CZE045601] |
4. | Tischer Jindřich [CZE047833] |
5. | Döme Robert [CZE004545] |
5. | Štěpánek Petr [CZE002651] |
7. | Soustružník Jaroslav [CZE050326] |
7. | Soustružník Martin [CZE049978] |
9. | Březina Karel [CZE024429] |
9. | Brož Pavel [CZE055442] |
9. | Brožová Miloslava [CZE055441] |
9. | Paliczka Martin [CZE057950] |
13. | Erben Lukáš [CZE052506] |
Tento turnaj nemá přihlášky online