Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 26.09.2019 |
Název | Vagon |
Rozhodčí | Formanová Monika |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Vagon |
Místo | U Vagonu, Velký Třebešov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Benecký Roman [CZE036936] | |
Formanová Monika [CZE056394] | |
Chládek Martin [CZE056204] | |
Izák Milan [CZE042483] | |
Jarkovská Lenka [CZE044616] | |
Jarkovský Robert [CZE042482] | |
Melichar David [CZE044617] | |
Pavlista Zdeněk [CZE040444] | |
Rychetská Formanová Denisa [CZE056395] | |
Valterová Marie [CZE060815] |
- Izák Milan0
Izák Milan 2 Jarkovská Lenka 1
Melichar David 0 Izák Milan 2
Melichar David 2 Chládek Martin 0 Pavlista Zdeněk 0 Izák Milan 2
Formanová Monika 1 Melichar David 2 Pavlista Zdeněk 2 Rychetská Formanová Denisa 1
Valterová Marie 0 Formanová Monika 2 Volný_los 0 Melichar David 1 Volný_los 0 Pavlista Zdeněk 1 Jarkovský Robert 1 Rychetská Formanová Denisa 2
Volný_los 0 Valterová Marie 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Jarkovský Robert 1 Volný_los 0
Jarkovská Lenka 1 Volný_los 0 Rychetská Formanová Denisa 2 Valterová Marie 0 Chládek Martin 1 Volný_los 0 Pavlista Zdeněk 1 Volný_los 0 Benecký Roman 1 Volný_los 0 Melichar David 1 Volný_los 0 Jarkovský Robert 0 Formanová Monika 2 Izák Milan 1 Volný_los 0
Jarkovská Lenka 2 Rychetská Formanová Denisa 0 Chládek Martin 2 Pavlista Zdeněk 0 Benecký Roman 2 Melichar David 0 Formanová Monika 1 Izák Milan 2
Jarkovská Lenka 2 Chládek Martin 1 Benecký Roman 2 Izák Milan 0
Jarkovská Lenka 0 Benecký Roman 2
Izák Milan 1 Benecký Roman 2
- Benecký Roman0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Benecký Roman [CZE036936] |
2. | Izák Milan [CZE042483] |
3. | Jarkovská Lenka [CZE044616] |
4. | Melichar David [CZE044617] |
5. | Chládek Martin [CZE056204] |
5. | Pavlista Zdeněk [CZE040444] |
7. | Formanová Monika [CZE056394] |
7. | Rychetská Formanová Denisa [CZE056395] |
9. | Jarkovský Robert [CZE042482] |
9. | Valterová Marie [CZE060815] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Benecký Roman [CZE036936] |
2. | Izák Milan [CZE042483] |
3. | Jarkovská Lenka [CZE044616] |
4. | Melichar David [CZE044617] |
5. | Chládek Martin [CZE056204] |
5. | Pavlista Zdeněk [CZE040444] |
7. | Formanová Monika [CZE056394] |
7. | Rychetská Formanová Denisa [CZE056395] |
9. | Jarkovský Robert [CZE042482] |
9. | Valterová Marie [CZE060815] |
Tento turnaj nemá přihlášky online