Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 24.09.2019 |
Název | Sportbar Alex |
Rozhodčí | Kaňa Jan |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan dvojice |
Místo | Sportbar Alex, Sokolov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bartoš Ladislav [CZE046136], Lískovský Vladislav [CZE043569] | |
Duchoň Milan [CZE052544], Strmisková Zoja [CZE064695] | |
Feistl Petr [CZE039855], Kumbera Václav [CZE054685] | |
Kalkuš Petr [CZE057956], Machunka Milan [CZE015711] | |
Konečný Luděk [CZE019616], Kaňa Jan [CZE031438] | |
Kubalík Robert [CZE045182], Rautenkranc Karel [CZE064838] | |
Kubalíková Jana [CZE049299], Hlavová Stanislava [CZE061429] | |
Novotná Žaneta [CZE052058], Katyinová Monika [CZE023455] | |
Zugar Miroslav [CZE064999], Václavský Miroslav [CZE042015] |
- Kubalík, Rautenkranc0
Kubalík, Rautenkranc 2 Konečný, Kaňa 1
Kubalík, Rautenkranc 2 Kubalíková, Hlavová 0
Feistl, Kumbera 1 Kubalík, Rautenkranc 2 Kubalíková, Hlavová 2 Novotná, Katyinová 0
Bartoš, Lískovský 1 Feistl, Kumbera 2 Zugar, Václavský 0 Kubalíková, Hlavová 2
Bartoš, Lískovský 2 Duchoň, Strmisková 0 Volný_los 0 Feistl, Kumbera 1 Volný_los 0 Zugar, Václavský 1 Volný_los 0 Kubalíková, Hlavová 1
Volný_los 0 Bartoš, Lískovský 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Kubalíková, Hlavová 1 Volný_los 0 Kalkuš, Machunka 2 Bartoš, Lískovský 1 Kubalík, Rautenkranc 1 Volný_los 0 Zugar, Václavský 1 Volný_los 0 Novotná, Katyinová 1 Volný_los 0 Feistl, Kumbera 1 Volný_los 0 Konečný, Kaňa 1 Volný_los 0 Duchoň, Strmisková 1 Volný_los 0
Kubalíková, Hlavová 0 Kalkuš, Machunka 2 Kubalík, Rautenkranc 2 Zugar, Václavský 0 Novotná, Katyinová 2 Feistl, Kumbera 1 Konečný, Kaňa 2 Duchoň, Strmisková 1
Kalkuš, Machunka 2 Kubalík, Rautenkranc 0 Novotná, Katyinová 0 Konečný, Kaňa 2
Kalkuš, Machunka 2 Konečný, Kaňa 1
Kalkuš, Machunka 2 Kubalík, Rautenkranc 0
- Kalkuš, Machunka0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kalkuš Petr [CZE057956], Machunka Milan [CZE015711] |
2. | Kubalík Robert [CZE045182], Rautenkranc Karel [CZE064838] |
3. | Konečný Luděk [CZE019616], Kaňa Jan [CZE031438] |
4. | Kubalíková Jana [CZE049299], Hlavová Stanislava [CZE061429] |
5. | Feistl Petr [CZE039855], Kumbera Václav [CZE054685] |
5. | Novotná Žaneta [CZE052058], Katyinová Monika [CZE023455] |
7. | Bartoš Ladislav [CZE046136], Lískovský Vladislav [CZE043569] |
7. | Zugar Miroslav [CZE064999], Václavský Miroslav [CZE042015] |
9. | Duchoň Milan [CZE052544], Strmisková Zoja [CZE064695] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kalkuš Petr [CZE057956], Machunka Milan [CZE015711] |
2. | Kubalík Robert [CZE045182], Rautenkranc Karel [CZE064838] |
3. | Konečný Luděk [CZE019616], Kaňa Jan [CZE031438] |
4. | Kubalíková Jana [CZE049299], Hlavová Stanislava [CZE061429] |
5. | Feistl Petr [CZE039855], Kumbera Václav [CZE054685] |
5. | Novotná Žaneta [CZE052058], Katyinová Monika [CZE023455] |
7. | Bartoš Ladislav [CZE046136], Lískovský Vladislav [CZE043569] |
7. | Zugar Miroslav [CZE064999], Václavský Miroslav [CZE042015] |
9. | Duchoň Milan [CZE052544], Strmisková Zoja [CZE064695] |
Tento turnaj nemá přihlášky online