Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 19.09.2019 |
Název | Ostrov Kolečko TOP 3 / 20 |
Rozhodčí | Mrenica Jan |
Počet hráčů | 23 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Kolečko, Ostrov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Balát Jan [CZE061795] | |
Černý Vlastimil [CZE041448] | |
Dorážka Jiří [CZE015568] | |
Fiala Miroslav [CZE062353] | |
Filák Petr [CZE063673] | |
Grillo Milan [CZE019534] | |
Hochmann František [CZE039717] | |
Hruška Tomáš [CZE056620] | |
Janeczek Lubomír [CZE048792] | |
Janeczková Jaroslava [CZE054983] | |
Jecha Lukáš [CZE054657] | |
Maron Lukáš [CZE054864] | |
Mrenica Jan [CZE032271] | |
Peterka Michal [CZE045969] | |
Peterková Petra [CZE046923] | |
Plačková Jana [CZE046473] | |
Rom Ondřej [CZE038449] | |
Semera Jiří [CZE061790] | |
Schmiedová Jindřiška [CZE051312] | |
Spruzsanský Tomáš [CZE008245] | |
Štěpánek Zdeněk [CZE047180] | |
Tunkiv Štěpán [CZE050379] | |
Zelenka Michal [CZE039807] |
- Jecha Lukáš0
Jecha Lukáš 1 Mrenica Jan 0
Jecha Lukáš 1 Fiala Miroslav 0
Štěpánek Zdeněk 0 Jecha Lukáš 1 Černý Vlastimil 0 Fiala Miroslav 1
Štěpánek Zdeněk 1 Semera Jiří 0 Tunkiv Štěpán 0 Černý Vlastimil 1
Rom Ondřej 0 Štěpánek Zdeněk 1 Semera Jiří 1 Filák Petr 0 Tunkiv Štěpán 1 Hruška Tomáš 0 Černý Vlastimil 1 Zelenka Michal 0
Rom Ondřej 1 Schmiedová Jindřiška 0 Semera Jiří 1 Hochmann František 0 Peterková Petra 0 Tunkiv Štěpán 1 Janeczek Lubomír 0 Černý Vlastimil 1
Spruzsanský Tomáš 0 Rom Ondřej 1 Volný_los 0 Schmiedová Jindřiška 1 Balát Jan 0 Semera Jiří 1 Janeczková Jaroslava 0 Hochmann František 1 Peterka Michal 0 Peterková Petra 1 Maron Lukáš 0 Tunkiv Štěpán 1 Dorážka Jiří 0 Janeczek Lubomír 1 Černý Vlastimil 1 Plačková Jana 0
Volný_los 0 Spruzsanský Tomáš 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Balát Jan 1 Janeczková Jaroslava 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Peterka Michal 1 Maron Lukáš 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Dorážka Jiří 1 Černý Vlastimil 1 Volný_los 0
Filák Petr 1 Volný_los 0 Plačková Jana 1 Spruzsanský Tomáš 0 Fiala Miroslav 1 Volný_los 0 Janeczek Lubomír 1 Volný_los 0 Tunkiv Štěpán 1 Volný_los 0 Balát Jan 0 Štěpánek Zdeněk 1 Mrenica Jan 1 Janeczková Jaroslava 0 Peterková Petra 1 Volný_los 0 Grillo Milan 1 Volný_los 0 Peterka Michal 0 Hochmann František 1 Maron Lukáš 0 Semera Jiří 1 Zelenka Michal 1 Volný_los 0 Schmiedová Jindřiška 1 Volný_los 0 Dorážka Jiří 0 Jecha Lukáš 1 Černý Vlastimil 0 Rom Ondřej 1 Hruška Tomáš 1 Volný_los 0
Filák Petr 1 Plačková Jana 0 Fiala Miroslav 1 Janeczek Lubomír 0 Tunkiv Štěpán 0 Štěpánek Zdeněk 1 Mrenica Jan 1 Peterková Petra 0 Grillo Milan 1 Hochmann František 0 Semera Jiří 0 Zelenka Michal 1 Schmiedová Jindřiška 0 Jecha Lukáš 1 Rom Ondřej 0 Hruška Tomáš 1
Filák Petr 0 Fiala Miroslav 1 Štěpánek Zdeněk 0 Mrenica Jan 1 Grillo Milan 1 Zelenka Michal 0 Jecha Lukáš 1 Hruška Tomáš 0
Fiala Miroslav 0 Mrenica Jan 1 Grillo Milan 1 Jecha Lukáš 0
Mrenica Jan 0 Grillo Milan 1
Jecha Lukáš 0 Grillo Milan 1
- Grillo Milan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Grillo Milan [CZE019534] |
2. | Jecha Lukáš [CZE054657] |
3. | Mrenica Jan [CZE032271] |
4. | Fiala Miroslav [CZE062353] |
5. | Štěpánek Zdeněk [CZE047180] |
5. | Černý Vlastimil [CZE041448] |
7. | Semera Jiří [CZE061790] |
7. | Tunkiv Štěpán [CZE050379] |
9. | Zelenka Michal [CZE039807] |
9. | Hruška Tomáš [CZE056620] |
9. | Filák Petr [CZE063673] |
9. | Rom Ondřej [CZE038449] |
13. | Janeczek Lubomír [CZE048792] |
13. | Peterková Petra [CZE046923] |
13. | Hochmann František [CZE039717] |
13. | Schmiedová Jindřiška [CZE051312] |
17. | Plačková Jana [CZE046473] |
17. | Dorážka Jiří [CZE015568] |
17. | Maron Lukáš [CZE054864] |
17. | Peterka Michal [CZE045969] |
17. | Janeczková Jaroslava [CZE054983] |
17. | Balát Jan [CZE061795] |
17. | Spruzsanský Tomáš [CZE008245] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Grillo Milan [CZE019534] |
2. | Jecha Lukáš [CZE054657] |
3. | Mrenica Jan [CZE032271] |
4. | Fiala Miroslav [CZE062353] |
5. | Štěpánek Zdeněk [CZE047180] |
5. | Černý Vlastimil [CZE041448] |
7. | Semera Jiří [CZE061790] |
7. | Tunkiv Štěpán [CZE050379] |
9. | Zelenka Michal [CZE039807] |
9. | Hruška Tomáš [CZE056620] |
9. | Filák Petr [CZE063673] |
9. | Rom Ondřej [CZE038449] |
13. | Janeczek Lubomír [CZE048792] |
13. | Peterková Petra [CZE046923] |
13. | Hochmann František [CZE039717] |
13. | Schmiedová Jindřiška [CZE051312] |
17. | Plačková Jana [CZE046473] |
17. | Dorážka Jiří [CZE015568] |
17. | Maron Lukáš [CZE054864] |
17. | Peterka Michal [CZE045969] |
17. | Janeczková Jaroslava [CZE054983] |
17. | Balát Jan [CZE061795] |
17. | Spruzsanský Tomáš [CZE008245] |
Tento turnaj nemá přihlášky online