Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 13.09.2019 |
Název | 14.kolo ČDS CUP |
Rozhodčí | Čechová Ariana |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | ČDS Cup Počenice |
Místo | Bar Počenice, Počenice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brunclík Jakub [CZE060972] | |
Bureš Miroslav [CZE050775] | |
Čechová Ariana [CZE028848] | |
Daněk Pavel [CZE060334] | |
Foltýn Antonín [CZE059136] | |
Gröpl Jan [CZE047633] | |
Kainer Radek [CZE006734] | |
Kovačič David [CZE059185] | |
Navrátil Lukáš [CZE047885] | |
Tupý Radovan [CZE004105] |
- Brunclík Jakub0
Brunclík Jakub 2 Navrátil Lukáš 1
Tupý Radovan 0 Brunclík Jakub 2
Foltýn Antonín 1 Tupý Radovan 2 Bureš Miroslav 0 Brunclík Jakub 2
Foltýn Antonín 2 Gröpl Jan 0 Čechová Ariana 1 Bureš Miroslav 2
Kovačič David 1 Foltýn Antonín 2 Volný_los 0 Gröpl Jan 1 Volný_los 0 Čechová Ariana 1 Bureš Miroslav 2 Daněk Pavel 0
Volný_los 0 Kovačič David 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Bureš Miroslav 1 Volný_los 0
Navrátil Lukáš 1 Volný_los 0 Kovačič David 1 Daněk Pavel 2 Čechová Ariana 1 Volný_los 0 Tupý Radovan 1 Volný_los 0 Gröpl Jan 1 Volný_los 0 Kainer Radek 1 Volný_los 0 Bureš Miroslav 1 Foltýn Antonín 2 Brunclík Jakub 1 Volný_los 0
Navrátil Lukáš 2 Daněk Pavel 1 Čechová Ariana 0 Tupý Radovan 2 Gröpl Jan 0 Kainer Radek 2 Foltýn Antonín 0 Brunclík Jakub 2
Navrátil Lukáš 2 Tupý Radovan 0 Kainer Radek 2 Brunclík Jakub 0
Navrátil Lukáš 0 Kainer Radek 2
Brunclík Jakub 0 Kainer Radek 2
- Kainer Radek0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kainer Radek [CZE006734] |
2. | Brunclík Jakub [CZE060972] |
3. | Navrátil Lukáš [CZE047885] |
4. | Tupý Radovan [CZE004105] |
5. | Foltýn Antonín [CZE059136] |
5. | Bureš Miroslav [CZE050775] |
7. | Gröpl Jan [CZE047633] |
7. | Čechová Ariana [CZE028848] |
9. | Daněk Pavel [CZE060334] |
9. | Kovačič David [CZE059185] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kainer Radek [CZE006734] |
2. | Brunclík Jakub [CZE060972] |
3. | Navrátil Lukáš [CZE047885] |
4. | Tupý Radovan [CZE004105] |
5. | Foltýn Antonín [CZE059136] |
5. | Bureš Miroslav [CZE050775] |
7. | Gröpl Jan [CZE047633] |
7. | Čechová Ariana [CZE028848] |
9. | Daněk Pavel [CZE060334] |
9. | Kovačič David [CZE059185] |
Tento turnaj nemá přihlášky online