Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 13.09.2019 |
Název | ROXY BJELMO OPEN |
Rozhodčí | Černý Josef |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Roxy BAR HK CUP |
Místo | ROXY BAR, Hradec Králové |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Anděra Jiří [CZE061852] | |
Anděra Robert [CZE058633] | |
Dejdarová Šárka [CZE059121] | |
Gregora Pavel [CZE058143] | |
Meuerová Klára [CZE061568] | |
Pilař Marcel [CZE019010] | |
Smetana Ondřej [CZE058629] | |
Smrček Břetislav [CZE059309] | |
Špráchal Radek [CZE057704] | |
Vaněk Michal [CZE011553] | |
Vrcek Jaroslav [CZE006118] |
- Vrcek Jaroslav0
Vaněk Michal 0 Vrcek Jaroslav 1
Vaněk Michal 1 Anděra Robert 0
Smrček Břetislav 0 Vaněk Michal 1 Anděra Jiří 0 Anděra Robert 1
Špráchal Radek 0 Smrček Břetislav 1 Anděra Jiří 1 Meuerová Klára 0
Špráchal Radek 1 Pilař Marcel 0 Volný_los 0 Smrček Břetislav 1 Dejdarová Šárka 0 Anděra Jiří 1 Gregora Pavel 0 Meuerová Klára 1
Volný_los 0 Špráchal Radek 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Dejdarová Šárka 1 Gregora Pavel 1 Volný_los 0
Meuerová Klára 1 Volný_los 0 Vaněk Michal 1 Špráchal Radek 0 Anděra Jiří 1 Volný_los 0 Smetana Ondřej 1 Volný_los 0 Smrček Břetislav 1 Volný_los 0 Dejdarová Šárka 0 Vrcek Jaroslav 1 Pilař Marcel 1 Gregora Pavel 0 Anděra Robert 1 Volný_los 0
Meuerová Klára 0 Vaněk Michal 1 Anděra Jiří 0 Smetana Ondřej 1 Smrček Břetislav 0 Vrcek Jaroslav 1 Pilař Marcel 0 Anděra Robert 1
Vaněk Michal 0 Smetana Ondřej 1 Vrcek Jaroslav 1 Anděra Robert 0
Smetana Ondřej 1 Vrcek Jaroslav 0
Smetana Ondřej 1 Vrcek Jaroslav 0
- Smetana Ondřej0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Smetana Ondřej [CZE058629] |
2. | Vrcek Jaroslav [CZE006118] |
3. | Vaněk Michal [CZE011553] |
4. | Anděra Robert [CZE058633] |
5. | Smrček Břetislav [CZE059309] |
5. | Anděra Jiří [CZE061852] |
7. | Špráchal Radek [CZE057704] |
7. | Meuerová Klára [CZE061568] |
9. | Gregora Pavel [CZE058143] |
9. | Dejdarová Šárka [CZE059121] |
9. | Pilař Marcel [CZE019010] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Smetana Ondřej [CZE058629] |
2. | Vrcek Jaroslav [CZE006118] |
3. | Vaněk Michal [CZE011553] |
4. | Anděra Robert [CZE058633] |
5. | Smrček Břetislav [CZE059309] |
5. | Anděra Jiří [CZE061852] |
7. | Špráchal Radek [CZE057704] |
7. | Meuerová Klára [CZE061568] |
9. | Gregora Pavel [CZE058143] |
9. | Dejdarová Šárka [CZE059121] |
9. | Pilař Marcel [CZE019010] |
Tento turnaj nemá přihlášky online