Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 11.09.2019 |
Název | Doplňkový OPSU 2019 |
Rozhodčí | Dvořáček Aleš |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | O pohár Sparty doplňkový |
Místo | Apríl bar, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bedlivý Pavel [CZE004877] | |
Dvořáček Aleš [CZE039473] | |
Forstová Monika [CZE062972] | |
Goldmann Petr [CZE040773] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Hloušek Jaroslav [CZE012355] | |
Illner Antonín [CZE061377] | |
Kejzlar Pavel [CZE045021] | |
Semerák Jan [CZE052126] | |
Trdlikát Libor [CZE025558] |
- Semerák Jan0
Bedlivý Pavel 0 Semerák Jan 1
Dvořáček Aleš 0 Bedlivý Pavel 1
Kejzlar Pavel 0 Dvořáček Aleš 1 Bedlivý Pavel 1 Trdlikát Libor 0
Kejzlar Pavel 1 Goldmann Petr 0 Bedlivý Pavel 1 Illner Antonín 0
Goldmannová Anna 0 Kejzlar Pavel 1 Volný_los 0 Goldmann Petr 1 Volný_los 0 Bedlivý Pavel 1 Illner Antonín 1 Forstová Monika 0
Volný_los 0 Goldmannová Anna 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Illner Antonín 1 Volný_los 0
Forstová Monika 1 Volný_los 0 Goldmannová Anna 0 Dvořáček Aleš 1 Bedlivý Pavel 1 Volný_los 0 Semerák Jan 1 Volný_los 0 Goldmann Petr 1 Volný_los 0 Hloušek Jaroslav 1 Volný_los 0 Trdlikát Libor 1 Illner Antonín 0 Kejzlar Pavel 1 Volný_los 0
Forstová Monika 0 Dvořáček Aleš 1 Bedlivý Pavel 0 Semerák Jan 1 Goldmann Petr 0 Hloušek Jaroslav 1 Trdlikát Libor 1 Kejzlar Pavel 0
Dvořáček Aleš 0 Semerák Jan 1 Hloušek Jaroslav 1 Trdlikát Libor 0
Semerák Jan 0 Hloušek Jaroslav 1
Semerák Jan 1 Hloušek Jaroslav 0
- Semerák Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Semerák Jan [CZE052126] |
2. | Hloušek Jaroslav [CZE012355] |
3. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
4. | Dvořáček Aleš [CZE039473] |
5. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
5. | Trdlikát Libor [CZE025558] |
7. | Goldmann Petr [CZE040773] |
7. | Illner Antonín [CZE061377] |
9. | Forstová Monika [CZE062972] |
9. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Semerák Jan [CZE052126] |
2. | Hloušek Jaroslav [CZE012355] |
3. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
4. | Dvořáček Aleš [CZE039473] |
5. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
5. | Trdlikát Libor [CZE025558] |
7. | Goldmann Petr [CZE040773] |
7. | Illner Antonín [CZE061377] |
9. | Forstová Monika [CZE062972] |
9. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
Tento turnaj nemá přihlášky online