Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.09.2019 |
Název | útpav |
Rozhodčí | Šmrha Jan |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Úterní šipkování v OKU |
Místo | Klub OKO Plzeň, Plzeň |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
Blažková Šárka [CZE062560] | |
Hiršl Alois [CZE007137] | |
Hránek Pavel [CZE019815] | |
Jandík Vladimír [CZE057511] | |
Klose Lukáš [CZE057586] | |
Patka Pavel [CZE061371] | |
Rajtmajer Marek [CZE053252] | |
Rubková Gabriela [CZE064696] | |
Šmrha Jan [CZE000448] | |
Štruncová Michaela [CZE037119] | |
Vorlíček Petr [CZE006113] |
- Hiršl Alois0
Hránek Pavel 0 Hiršl Alois 1
Hránek Pavel 1 Rajtmajer Marek 0
Hránek Pavel 1 Vorlíček Petr 0 Rajtmajer Marek 1 Štruncová Michaela 0
0 Hránek Pavel 1 Jandík Vladimír 0 Rajtmajer Marek 1
Rubková Gabriela 0 1 Hránek Pavel 1 Klose Lukáš 0 Patka Pavel 0 Jandík Vladimír 1 Blažková Šárka 0 Rajtmajer Marek 1
Volný_los 0 Rubková Gabriela 1 Hránek Pavel 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Patka Pavel 1 Blažková Šárka 1 Volný_los 0
Vorlíček Petr 1 Volný_los 0 Rubková Gabriela 0 Rajtmajer Marek 1 Hránek Pavel 0 Hiršl Alois 1 Jandík Vladimír 1 Volný_los 0 Klose Lukáš 1 Volný_los 0 Patka Pavel 0 Šmrha Jan 1 Štruncová Michaela 1 Blažková Šárka 0 1 Volný_los 0
Vorlíček Petr 1 Rajtmajer Marek 0 Hiršl Alois 1 Jandík Vladimír 0 Klose Lukáš 0 Šmrha Jan 1 Štruncová Michaela 1 0
Vorlíček Petr 0 Hiršl Alois 1 Šmrha Jan 1 Štruncová Michaela 0
Hiršl Alois 0 Šmrha Jan 1
Hiršl Alois 0 Šmrha Jan 1
- Šmrha Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Šmrha Jan [CZE000448] |
2. | Hiršl Alois [CZE007137] |
3. | Hránek Pavel [CZE019815] |
4. | Rajtmajer Marek [CZE053252] |
5. | Vorlíček Petr [CZE006113] |
5. | Štruncová Michaela [CZE037119] |
7. | [] |
7. | Jandík Vladimír [CZE057511] |
9. | Rubková Gabriela [CZE064696] |
9. | Klose Lukáš [CZE057586] |
9. | Patka Pavel [CZE061371] |
9. | Blažková Šárka [CZE062560] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Šmrha Jan [CZE000448] |
2. | Hiršl Alois [CZE007137] |
3. | Hránek Pavel [CZE019815] |
4. | Rajtmajer Marek [CZE053252] |
5. | Vorlíček Petr [CZE006113] |
5. | Štruncová Michaela [CZE037119] |
7. | [] |
7. | Jandík Vladimír [CZE057511] |
9. | Rubková Gabriela [CZE064696] |
9. | Klose Lukáš [CZE057586] |
9. | Patka Pavel [CZE061371] |
9. | Blažková Šárka [CZE062560] |
Tento turnaj nemá přihlášky online