Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 03.09.2019 |
Název | JC |
Rozhodčí | Mikolášek Jiří |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Špunt Bar, Most |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bečka Miloš [CZE039397] | |
Coupé René [CZE063482] | |
Chalupová Andrea [CZE063537] | |
Machytka Radek [CZE051063] | |
Munzig Daniel [CZE064919] | |
Pilař Luboš [CZE054959] | |
Pilař Luboš [CZE057211] | |
Polanská Petra [CZE064985] | |
Smrž Květoslav [CZE063790] | |
Vandas Michal [CZE063536] |
- Chalupová Andrea0
Coupé René 0 Chalupová Andrea 2
Bečka Miloš 0 Coupé René 2
Bečka Miloš 2 Vandas Michal 0 Coupé René 2 Pilař Luboš (057211) 0
Bečka Miloš 2 Munzig Daniel 0 Polanská Petra 1 Coupé René 2
Pilař Luboš (054959) 0 Bečka Miloš 2 Volný_los 0 Munzig Daniel 1 Volný_los 0 Polanská Petra 1 Smrž Květoslav 0 Coupé René 2
Volný_los 0 Pilař Luboš (054959) 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Smrž Květoslav 1 Volný_los 0
Machytka Radek 1 Volný_los 0 Pilař Luboš (054959) 0 Coupé René 2 Polanská Petra 1 Volný_los 0 Vandas Michal 1 Volný_los 0 Munzig Daniel 1 Volný_los 0 Chalupová Andrea 1 Volný_los 0 Bečka Miloš 2 Smrž Květoslav 1 Pilař Luboš (057211) 1 Volný_los 0
Machytka Radek 2 Coupé René 1 Polanská Petra 0 Vandas Michal 2 Munzig Daniel 0 Chalupová Andrea 2 Bečka Miloš 0 Pilař Luboš (057211) 2
Machytka Radek 2 Vandas Michal 1 Chalupová Andrea 2 Pilař Luboš (057211) 1
Machytka Radek 2 Chalupová Andrea 1
Machytka Radek 2 Chalupová Andrea 1
- Machytka Radek0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Machytka Radek [CZE051063] |
2. | Chalupová Andrea [CZE063537] |
3. | Coupé René [CZE063482] |
4. | Bečka Miloš [CZE039397] |
5. | Vandas Michal [CZE063536] |
5. | Pilař Luboš [CZE057211] |
7. | Munzig Daniel [CZE064919] |
7. | Polanská Petra [CZE064985] |
9. | Smrž Květoslav [CZE063790] |
9. | Pilař Luboš [CZE054959] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Machytka Radek [CZE051063] |
2. | Chalupová Andrea [CZE063537] |
3. | Coupé René [CZE063482] |
4. | Bečka Miloš [CZE039397] |
5. | Vandas Michal [CZE063536] |
5. | Pilař Luboš [CZE057211] |
7. | Munzig Daniel [CZE064919] |
7. | Polanská Petra [CZE064985] |
9. | Smrž Květoslav [CZE063790] |
9. | Pilař Luboš [CZE054959] |
Tento turnaj nemá přihlášky online