Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 18.08.2019 |
Název | horny open 2 |
Rozhodčí | |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | sál, Lipnik nad Becvou |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
DC Domeček (GAC) [HOST_78] | |
Kresta Lukáš [CZE042548] | |
Olšanský Milan [CZE021881] | |
Rosík Jan [CZE031702] | |
Rosíková Alena [CZE031703] | |
Schwarz Václav [CZE033298] | |
Schwarzová Lucie [CZE047809] | |
YYYHost muž III [HOST_21] | |
YYYHost žena I [HOST_6] |
- Schwarz Václav0
Schwarz Václav 1 Rosíková Alena 0
Schwarz Václav 1 Schwarzová Lucie 0
Olšanský Milan 0 Schwarz Václav 1 DC Domeček (GAC) 0 Schwarzová Lucie 1
Olšanský Milan 1 Rosík Jan 0 Kresta Lukáš 0 DC Domeček (GAC) 1
YYYHost žena I 0 Olšanský Milan 1 Volný_los 0 Rosík Jan 1 Volný_los 0 Kresta Lukáš 1 Volný_los 0 DC Domeček (GAC) 1
Volný_los 0 YYYHost žena I 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Schwarz Václav 1 Volný_los 0 DC Domeček (GAC) 1 YYYHost žena I 0 Rosíková Alena 1 Volný_los 0 Kresta Lukáš 1 Volný_los 0 Rosík Jan 1 Volný_los 0 YYYHost muž III 1 Volný_los 0 Schwarzová Lucie 1 Volný_los 0 Olšanský Milan 1 Volný_los 0
Schwarz Václav 1 DC Domeček (GAC) 0 Rosíková Alena 1 Kresta Lukáš 0 Rosík Jan 0 YYYHost muž III 1 Schwarzová Lucie 1 Olšanský Milan 0
Schwarz Václav 0 Rosíková Alena 1 YYYHost muž III 1 Schwarzová Lucie 0
Rosíková Alena 0 YYYHost muž III 1
Schwarz Václav 1 YYYHost muž III 0
- Schwarz Václav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Schwarz Václav [CZE033298] |
2. | YYYHost muž III [HOST_21] |
3. | Rosíková Alena [CZE031703] |
4. | Schwarzová Lucie [CZE047809] |
5. | Olšanský Milan [CZE021881] |
5. | DC Domeček (GAC) [HOST_78] |
7. | Rosík Jan [CZE031702] |
7. | Kresta Lukáš [CZE042548] |
9. | YYYHost žena I [HOST_6] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Schwarz Václav [CZE033298] |
2. | YYYHost muž III [HOST_21] |
3. | Rosíková Alena [CZE031703] |
4. | Schwarzová Lucie [CZE047809] |
5. | Olšanský Milan [CZE021881] |
5. | DC Domeček (GAC) [HOST_78] |
7. | Rosík Jan [CZE031702] |
7. | Kresta Lukáš [CZE042548] |
9. | YYYHost žena I [HOST_6] |
Tento turnaj nemá přihlášky online