Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 16.08.2019 |
Název | Bělečko |
Rozhodčí | Hrubý Jakub |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Ranč Bělečko, Bělečko |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
Barvíř Martin [CZE064671] | |
Hrubý Jakub [CZE038859] | |
Hrubý Josef [CZE039671] | |
Lán Lukáš [CZE026268] | |
Novák Radek [CZE064690] | |
Pánek Libor [CZE051755] | |
Pánková Alena [CZE039379] | |
Relich Tomáš [CZE034704] | |
Rygl Luboš [CZE027294] | |
Studnička Radek [CZE011375] | |
Šedivá Kopta Michaela [CZE035423] | |
Štěpánek Pavel [CZE002409] | |
Štěpánková Veronika [CZE003531] |
- Rygl Luboš0
Rygl Luboš 2 Štěpánková Veronika 0
Hrubý Josef 0 Rygl Luboš 2
Hrubý Josef 2 Hrubý Jakub 1 Rygl Luboš 2 Novák Radek 1
Barvíř Martin 1 Hrubý Josef 2 Lán Lukáš 1 Rygl Luboš 2
1 Barvíř Martin 2 Relich Tomáš 0 Hrubý Josef 2 Pánek Libor 0 Lán Lukáš 2 Pánková Alena 0 Rygl Luboš 2
Volný_los 0 1 Relich Tomáš 2 Šedivá Kopta Michaela 1 Pánek Libor 2 Štěpánek Pavel 1 Pánková Alena 1 Volný_los 0
Rygl Luboš 1 Volný_los 0 0 Studnička Radek 1 Lán Lukáš 2 Relich Tomáš 0 Šedivá Kopta Michaela 0 Hrubý Jakub 2 Pánek Libor 0 Hrubý Josef 2 Štěpánek Pavel 0 Novák Radek 2 Štěpánková Veronika 2 Pánková Alena 0 Barvíř Martin 1 Volný_los 0
Rygl Luboš 1 Studnička Radek 2 Lán Lukáš 0 Hrubý Jakub 2 Hrubý Josef 0 Novák Radek 2 Štěpánková Veronika 2 Barvíř Martin 1
Studnička Radek 2 Hrubý Jakub 0 Novák Radek 0 Štěpánková Veronika 2
Studnička Radek 2 Štěpánková Veronika 1
Studnička Radek 2 Rygl Luboš 1
- Studnička Radek0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Studnička Radek [CZE011375] |
2. | Rygl Luboš [CZE027294] |
3. | Štěpánková Veronika [CZE003531] |
4. | Hrubý Josef [CZE039671] |
5. | Hrubý Jakub [CZE038859] |
5. | Novák Radek [CZE064690] |
7. | Barvíř Martin [CZE064671] |
7. | Lán Lukáš [CZE026268] |
9. | Pánková Alena [CZE039379] |
9. | Pánek Libor [CZE051755] |
9. | Relich Tomáš [CZE034704] |
9. | [] |
13. | Šedivá Kopta Michaela [CZE035423] |
13. | Štěpánek Pavel [CZE002409] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Studnička Radek [CZE011375] |
2. | Rygl Luboš [CZE027294] |
3. | Štěpánková Veronika [CZE003531] |
4. | Hrubý Josef [CZE039671] |
5. | Hrubý Jakub [CZE038859] |
5. | Novák Radek [CZE064690] |
7. | Barvíř Martin [CZE064671] |
7. | Lán Lukáš [CZE026268] |
9. | Pánková Alena [CZE039379] |
9. | Pánek Libor [CZE051755] |
9. | Relich Tomáš [CZE034704] |
9. | [] |
13. | Šedivá Kopta Michaela [CZE035423] |
13. | Štěpánek Pavel [CZE002409] |
Tento turnaj nemá přihlášky online