Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.08.2019 |
Název | Doplňkový - podivné šipkohraní 10.8.2019 |
Rozhodčí | Mannová Alena |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Open KHK-S doplňkový jednotlivci |
Místo | Pod Skalkou, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adam Jiří [CZE023108] | |
Goldmann Petr [CZE040773] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Kejzlar Pavel [CZE045021] | |
Korda Milan [CZE041275] | |
Kordová Romana [CZE038396] | |
Mach Miloš [CZE002095] | |
Mannová Alena [CZE053232] | |
Poláček David [CZE057930] | |
Procházka František [CZE000392] | |
YYYHost muž I [HOST_5] |
- Poláček David0
Poláček David 1 Kordová Romana 0
Poláček David 1 Mach Miloš 0
Mannová Alena 0 Poláček David 1 Korda Milan 0 Mach Miloš 1
Mannová Alena 1 YYYHost muž I 0 Goldmannová Anna 0 Korda Milan 1
Procházka František 0 Mannová Alena 1 Volný_los 0 YYYHost muž I 1 Kejzlar Pavel 0 Goldmannová Anna 1 Korda Milan 1 Goldmann Petr 0
Volný_los 0 Procházka František 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kejzlar Pavel 1 Korda Milan 1 Volný_los 0
Goldmann Petr 1 Volný_los 0 Procházka František 0 Kordová Romana 1 Poláček David 1 Volný_los 0 Goldmannová Anna 1 Volný_los 0 Adam Jiří 1 Volný_los 0 YYYHost muž I 1 Kejzlar Pavel 0 Mannová Alena 1 Korda Milan 0 Mach Miloš 1 Volný_los 0
Goldmann Petr 0 Kordová Romana 1 Poláček David 1 Goldmannová Anna 0 Adam Jiří 1 YYYHost muž I 0 Mannová Alena 0 Mach Miloš 1
Kordová Romana 1 Poláček David 0 Adam Jiří 1 Mach Miloš 0
Kordová Romana 0 Adam Jiří 1
Poláček David 0 Adam Jiří 1
- Adam Jiří0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Adam Jiří [CZE023108] |
2. | Poláček David [CZE057930] |
3. | Kordová Romana [CZE038396] |
4. | Mach Miloš [CZE002095] |
5. | Mannová Alena [CZE053232] |
5. | Korda Milan [CZE041275] |
7. | YYYHost muž I [HOST_5] |
7. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
9. | Goldmann Petr [CZE040773] |
9. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
9. | Procházka František [CZE000392] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Adam Jiří [CZE023108] |
2. | Poláček David [CZE057930] |
3. | Kordová Romana [CZE038396] |
4. | Mach Miloš [CZE002095] |
5. | Mannová Alena [CZE053232] |
5. | Korda Milan [CZE041275] |
7. | YYYHost muž I [HOST_5] |
7. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
9. | Goldmann Petr [CZE040773] |
9. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
9. | Procházka František [CZE000392] |
Tento turnaj nemá přihlášky online