Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.08.2019 |
Název | Jackpot cup |
Rozhodčí | |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Pokratická hospůdka, Litoměřice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Balušík Marek [CZE062854] | |
Belza Zdeněk [CZE059361] | |
Boor Jan [CZE009724] | |
Bureš Karel [CZE050682] | |
Fišerová Štěpánka [CZE048113] | |
Grušpierová Monika [CZE016121] | |
Kutzler Ludvík [CZE008637] | |
Lahovský Václav [CZE048115] | |
Mžourek Oldřich [CZE007507] | |
Quasniczka Jiří [CZE001649] | |
Reichl Vít [CZE048144] | |
Solnařová Martina [CZE036655] | |
Staško David [CZE000511] | |
Suchý Michal [CZE011383] | |
Tájek Pavel [CZE045732] | |
Tvrzník Tomáš [CZE008782] |
- Tvrzník Tomáš0
Kutzler Ludvík 0 Tvrzník Tomáš 2
Kutzler Ludvík 2 Staško David 1
Kutzler Ludvík 2 Mžourek Oldřich 0 Staško David 2 Belza Zdeněk 0
Kutzler Ludvík 2 Lahovský Václav 0 Staško David 2 Bureš Karel 0
Reichl Vít 0 Kutzler Ludvík 2 Lahovský Václav 2 Quasniczka Jiří 0 Staško David 2 Balušík Marek 0 Grušpierová Monika 0 Bureš Karel 2
Tájek Pavel 1 Reichl Vít 2 Solnařová Martina 1 Lahovský Václav 2 Suchý Michal 0 Staško David 2 Grušpierová Monika 2 Fišerová Štěpánka 0
Tájek Pavel 1 Mžourek Oldřich 2 Reichl Vít 0 Bureš Karel 2 Boor Jan 2 Solnařová Martina 0 Balušík Marek 2 Lahovský Václav 1 Quasniczka Jiří 2 Suchý Michal 0 Tvrzník Tomáš 2 Staško David 1 Belza Zdeněk 2 Grušpierová Monika 0 Fišerová Štěpánka 0 Kutzler Ludvík 2
Mžourek Oldřich 2 Bureš Karel 0 Boor Jan 2 Balušík Marek 0 Quasniczka Jiří 0 Tvrzník Tomáš 2 Belza Zdeněk 2 Kutzler Ludvík 1
Mžourek Oldřich 0 Boor Jan 2 Tvrzník Tomáš 2 Belza Zdeněk 0
Boor Jan 2 Tvrzník Tomáš 0
Boor Jan 2 Tvrzník Tomáš 0
- Boor Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Boor Jan [CZE009724] |
2. | Tvrzník Tomáš [CZE008782] |
3. | Kutzler Ludvík [CZE008637] |
4. | Staško David [CZE000511] |
5. | Mžourek Oldřich [CZE007507] |
5. | Belza Zdeněk [CZE059361] |
7. | Lahovský Václav [CZE048115] |
7. | Bureš Karel [CZE050682] |
9. | Grušpierová Monika [CZE016121] |
9. | Balušík Marek [CZE062854] |
9. | Quasniczka Jiří [CZE001649] |
9. | Reichl Vít [CZE048144] |
13. | Tájek Pavel [CZE045732] |
13. | Solnařová Martina [CZE036655] |
13. | Suchý Michal [CZE011383] |
13. | Fišerová Štěpánka [CZE048113] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Boor Jan [CZE009724] |
2. | Tvrzník Tomáš [CZE008782] |
3. | Kutzler Ludvík [CZE008637] |
4. | Staško David [CZE000511] |
5. | Mžourek Oldřich [CZE007507] |
5. | Belza Zdeněk [CZE059361] |
7. | Lahovský Václav [CZE048115] |
7. | Bureš Karel [CZE050682] |
9. | Grušpierová Monika [CZE016121] |
9. | Balušík Marek [CZE062854] |
9. | Quasniczka Jiří [CZE001649] |
9. | Reichl Vít [CZE048144] |
13. | Tájek Pavel [CZE045732] |
13. | Solnařová Martina [CZE036655] |
13. | Suchý Michal [CZE011383] |
13. | Fišerová Štěpánka [CZE048113] |
Tento turnaj nemá přihlášky online