Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 07.08.2019 |
Název | Orel Dart Open |
Rozhodčí | Horák Karel |
Počet hráčů | 32 |
Typ turnaje | Orel Dart Open (Maršovák) |
Místo | Sedmička, Trutnov |
Plán | Tabulka |
Typ hry | Hra na legy |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
Bílek Pavel [CZE026189] | |
Demuth Petr [CZE030467] | |
Dufka Stanislav [CZE056383] | |
Hamplová Petra [CZE038066] | |
Hegedüš Karel [CZE001602] | |
Hendrych Daniel [CZE042296] | |
Horák Karel [CZE021132] | |
Hraničková Alice [CZE048082] | |
Hrouda Vratislav [CZE027098] | |
Chrenko Ludvík [CZE002513] | |
Korotvička Ondřej [CZE063886] | |
Korotvička Tomáš [CZE063885] | |
Kozák Matěj [CZE059285] | |
Kozaňák Michal [CZE055781] | |
Kresan Břetislav [CZE047907] | |
Matys Roman [CZE060230] | |
Mrštný František [CZE028041] | |
Pavlech Adam [CZE055771] | |
Pavlechová Irena [CZE024796] | |
Pecina Jiří [CZE054216] | |
Svoboda Libor [CZE026803] | |
Svobodová Andrea [CZE026800] | |
Šilar David [CZE001122] | |
Šimočko Štefan [CZE034901] | |
Škrabák Michael [CZE014019] | |
Štefl Dominik [CZE030844] | |
Švandrlík Petr [CZE064751] | |
Tomcsányi Aleš [CZE047362] | |
Trejtnarová Irena [CZE036841] | |
Vladyka Petr [CZE037284] | |
Vokřál Pavel [CZE011598] |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Svoboda Libor [CZE026803] |
2. | Hendrych Daniel [CZE042296] |
3. | Chrenko Ludvík [CZE002513] |
4. | Pecina Jiří [CZE054216] |
5. | Šilar David [CZE001122] |
6. | Štefl Dominik [CZE030844] |
7. | Škrabák Michael [CZE014019] |
8. | Tomcsányi Aleš [CZE047362] |
9. | Šimočko Štefan [CZE034901] |
10. | Švandrlík Petr [CZE064751] |
11. | Pavlech Adam [CZE055771] |
12. | Vokřál Pavel [CZE011598] |
13. | Korotvička Tomáš [CZE063885] |
14. | Kozaňák Michal [CZE055781] |
15. | Hraničková Alice [CZE048082] |
16. | Hrouda Vratislav [CZE027098] |
17. | Kresan Břetislav [CZE047907] |
18. | Hegedüš Karel [CZE001602] |
19. | Horák Karel [CZE021132] |
20. | Korotvička Ondřej [CZE063886] |
21. | Vladyka Petr [CZE037284] |
22. | Dufka Stanislav [CZE056383] |
23. | Bílek Pavel [CZE026189] |
24. | Pavlechová Irena [CZE024796] |
25. | [] |
26. | Matys Roman [CZE060230] |
27. | Svobodová Andrea [CZE026800] |
28. | Kozák Matěj [CZE059285] |
29. | Demuth Petr [CZE030467] |
30. | Trejtnarová Irena [CZE036841] |
31. | Hamplová Petra [CZE038066] |
32. | Mrštný František [CZE028041] |
Tento turnaj nemá přihlášky online