Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 04.08.2019 |
Název | siňorita - testovací turnaj - neodehráno |
Rozhodčí | Mikoláš Jindřich |
Počet hráčů | 13 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Siňorita, Pečky |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bulgr Josef [CZE058131] | |
Jeřala Petr [CZE001749] | |
Kladivo Aleš [CZE027944] | |
Klouda Vladimír [CZE043069] | |
Koželský Lukáš [CZE062324] | |
Malý Tomáš [CZE043080] | |
Mikoláš Jindřich [CZE053606] | |
Moravec Jiří [CZE017516] | |
Nejedlý Josef [CZE048390] | |
Slabý Jaroslav [CZE048816] | |
Sýkora Josef [CZE050697] | |
Špringerová Zuzana [CZE039648] | |
Tucker Luke [CZE045636] |
- Mikoláš Jindřich0
Tucker Luke 1 Mikoláš Jindřich 2
Tucker Luke 2 Klouda Vladimír 1
Tucker Luke 2 Nejedlý Josef 1 Klouda Vladimír 2 Slabý Jaroslav 1
Tucker Luke 2 Kladivo Aleš 1 Bulgr Josef 1 Klouda Vladimír 2
Malý Tomáš 0 Tucker Luke 2 Kladivo Aleš 2 Sýkora Josef 0 Jeřala Petr 1 Bulgr Josef 2 Klouda Vladimír 2 Koželský Lukáš 0
Volný_los 0 Malý Tomáš 1 Špringerová Zuzana 0 Kladivo Aleš 2 Volný_los 0 Jeřala Petr 1 Klouda Vladimír 1 Volný_los 0
Nejedlý Josef 1 Volný_los 0 Koželský Lukáš 2 Malý Tomáš 0 Špringerová Zuzana 1 Bulgr Josef 2 Moravec Jiří 2 Kladivo Aleš 1 Slabý Jaroslav 1 Volný_los 0 Sýkora Josef 2 Jeřala Petr 1 Tucker Luke 2 Klouda Vladimír 1 Mikoláš Jindřich 1 Volný_los 0
Nejedlý Josef 2 Koželský Lukáš 0 Bulgr Josef 0 Moravec Jiří 2 Slabý Jaroslav 2 Sýkora Josef 1 Tucker Luke 1 Mikoláš Jindřich 2
Nejedlý Josef 0 Moravec Jiří 2 Slabý Jaroslav 1 Mikoláš Jindřich 2
Moravec Jiří 2 Mikoláš Jindřich 1
Moravec Jiří 2 Mikoláš Jindřich 0
- Moravec Jiří0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Moravec Jiří [CZE017516] |
2. | Mikoláš Jindřich [CZE053606] |
3. | Tucker Luke [CZE045636] |
4. | Klouda Vladimír [CZE043069] |
5. | Nejedlý Josef [CZE048390] |
5. | Slabý Jaroslav [CZE048816] |
7. | Kladivo Aleš [CZE027944] |
7. | Bulgr Josef [CZE058131] |
9. | Koželský Lukáš [CZE062324] |
9. | Jeřala Petr [CZE001749] |
9. | Sýkora Josef [CZE050697] |
9. | Malý Tomáš [CZE043080] |
13. | Špringerová Zuzana [CZE039648] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Moravec Jiří [CZE017516] |
2. | Mikoláš Jindřich [CZE053606] |
3. | Tucker Luke [CZE045636] |
4. | Klouda Vladimír [CZE043069] |
5. | Nejedlý Josef [CZE048390] |
5. | Slabý Jaroslav [CZE048816] |
7. | Kladivo Aleš [CZE027944] |
7. | Bulgr Josef [CZE058131] |
9. | Koželský Lukáš [CZE062324] |
9. | Jeřala Petr [CZE001749] |
9. | Sýkora Josef [CZE050697] |
9. | Malý Tomáš [CZE043080] |
13. | Špringerová Zuzana [CZE039648] |
Tento turnaj nemá přihlášky online