Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 02.08.2019 |
Název | Zkouška-testovací |
Rozhodčí | Gabriel František |
Počet hráčů | 8 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan dvojice muži |
Místo | U Maxima, Písty |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Gabriel Aleš [CZE015543], Gabriel František [CZE015544] | |
Hájek Zdeněk [CZE000284], Šinfelt Jiří [CZE000172] | |
Jaroš Václav [CZE000051], Zábranský Simon [CZE011623] | |
Jindra Josef [CZE022661], Smolka Miroslav [CZE000587] | |
Krejza Drahoslav [CZE001508], Habr Lukáš [CZE001727] | |
Sládek Martin [CZE017374], Rámeš Roman [CZE007730] | |
Šrettr Vladimír [CZE003757], Rážek Miroslav [CZE011271] | |
Vokoun Martin [CZE020333], Adamus David [CZE051028] |
- Jaroš, Zábranský0
Jaroš, Zábranský 1 Gabriel, Gabriel 0
Krejza, Habr 0 Jaroš, Zábranský 1
Krejza, Habr 1 Vokoun, Adamus 0 Šrettr, Rážek 0 Jaroš, Zábranský 1
Krejza, Habr 1 Jindra, Smolka 0 Šrettr, Rážek 1 Sládek, Rámeš 0
Hájek, Šinfelt 1 Krejza, Habr 0 Jaroš, Zábranský 1 Jindra, Smolka 0 Šrettr, Rážek 0 Gabriel, Gabriel 1 Sládek, Rámeš 0 Vokoun, Adamus 1
Hájek, Šinfelt 1 Jaroš, Zábranský 0 Gabriel, Gabriel 1 Vokoun, Adamus 0
Hájek, Šinfelt 1 Gabriel, Gabriel 0
Hájek, Šinfelt 1 Jaroš, Zábranský 0
- Hájek, Šinfelt0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hájek Zdeněk [CZE000284], Šinfelt Jiří [CZE000172] |
2. | Jaroš Václav [CZE000051], Zábranský Simon [CZE011623] |
3. | Gabriel Aleš [CZE015543], Gabriel František [CZE015544] |
4. | Krejza Drahoslav [CZE001508], Habr Lukáš [CZE001727] |
5. | Šrettr Vladimír [CZE003757], Rážek Miroslav [CZE011271] |
5. | Vokoun Martin [CZE020333], Adamus David [CZE051028] |
7. | Sládek Martin [CZE017374], Rámeš Roman [CZE007730] |
7. | Jindra Josef [CZE022661], Smolka Miroslav [CZE000587] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hájek Zdeněk [CZE000284], Šinfelt Jiří [CZE000172] |
2. | Jaroš Václav [CZE000051], Zábranský Simon [CZE011623] |
3. | Gabriel Aleš [CZE015543], Gabriel František [CZE015544] |
4. | Krejza Drahoslav [CZE001508], Habr Lukáš [CZE001727] |
5. | Šrettr Vladimír [CZE003757], Rážek Miroslav [CZE011271] |
5. | Vokoun Martin [CZE020333], Adamus David [CZE051028] |
7. | Sládek Martin [CZE017374], Rámeš Roman [CZE007730] |
7. | Jindra Josef [CZE022661], Smolka Miroslav [CZE000587] |
Tento turnaj nemá přihlášky online