Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 19.07.2019 |
Název | CRICET |
Rozhodčí | |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Sokolové, Želénky |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Blahník Roman [CZE053507] | |
Cibulka Ondřej [CZE062658] | |
Hájek Zdeněk [CZE000284] | |
Korba Jan [CZE051900] | |
Malár David [CZE045837] | |
Novák Václav [CZE017496] | |
Pech Jaroslav [CZE000331] | |
Pindiaková Zdeňka [CZE063636] | |
Pusch Petr [CZE054940] | |
Rom Jaroslav [CZE004462] | |
Spálenka Jaromír [CZE063815] | |
Trubačová Lenka [CZE062659] | |
Veleba Květoslav [CZE050986] | |
Vlček Petr [CZE050471] | |
Waldhauserová Jana [CZE063707] | |
Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
- Rom Jaroslav0
Rom Jaroslav 1 Vlček Petr 0
Rom Jaroslav 1 Cibulka Ondřej 0
Rom Jaroslav 1 Novák Václav 0 Cibulka Ondřej 1 Veleba Květoslav 0
Pech Jaroslav 0 Rom Jaroslav 1 Malár David 0 Cibulka Ondřej 1
Pusch Petr 0 Pech Jaroslav 1 Rom Jaroslav 1 Waldhauserová Naděžda 0 Spálenka Jaromír 0 Malár David 1 Pindiaková Zdeňka 0 Cibulka Ondřej 1
Pusch Petr 1 Waldhauserová Jana 0 Blahník Roman 0 Rom Jaroslav 1 Korba Jan 0 Spálenka Jaromír 1 Trubačová Lenka 0 Pindiaková Zdeňka 1
Pusch Petr 0 Cibulka Ondřej 1 Waldhauserová Jana 0 Hájek Zdeněk 1 Blahník Roman 0 Malár David 1 Rom Jaroslav 0 Novák Václav 1 Veleba Květoslav 1 Korba Jan 0 Waldhauserová Naděžda 1 Spálenka Jaromír 0 Vlček Petr 1 Trubačová Lenka 0 Pech Jaroslav 1 Pindiaková Zdeňka 0
Cibulka Ondřej 0 Hájek Zdeněk 1 Malár David 0 Novák Václav 1 Veleba Květoslav 1 Waldhauserová Naděžda 0 Vlček Petr 1 Pech Jaroslav 0
Hájek Zdeněk 1 Novák Václav 0 Veleba Květoslav 0 Vlček Petr 1
Hájek Zdeněk 1 Vlček Petr 0
Hájek Zdeněk 1 Rom Jaroslav 0
- Hájek Zdeněk0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hájek Zdeněk [CZE000284] |
2. | Rom Jaroslav [CZE004462] |
3. | Vlček Petr [CZE050471] |
4. | Cibulka Ondřej [CZE062658] |
5. | Novák Václav [CZE017496] |
5. | Veleba Květoslav [CZE050986] |
7. | Pech Jaroslav [CZE000331] |
7. | Malár David [CZE045837] |
9. | Pindiaková Zdeňka [CZE063636] |
9. | Spálenka Jaromír [CZE063815] |
9. | Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
9. | Pusch Petr [CZE054940] |
13. | Waldhauserová Jana [CZE063707] |
13. | Blahník Roman [CZE053507] |
13. | Korba Jan [CZE051900] |
13. | Trubačová Lenka [CZE062659] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hájek Zdeněk [CZE000284] |
2. | Rom Jaroslav [CZE004462] |
3. | Vlček Petr [CZE050471] |
4. | Cibulka Ondřej [CZE062658] |
5. | Novák Václav [CZE017496] |
5. | Veleba Květoslav [CZE050986] |
7. | Pech Jaroslav [CZE000331] |
7. | Malár David [CZE045837] |
9. | Pindiaková Zdeňka [CZE063636] |
9. | Spálenka Jaromír [CZE063815] |
9. | Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
9. | Pusch Petr [CZE054940] |
13. | Waldhauserová Jana [CZE063707] |
13. | Blahník Roman [CZE053507] |
13. | Korba Jan [CZE051900] |
13. | Trubačová Lenka [CZE062659] |
Tento turnaj nemá přihlášky online