Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 09.07.2019 |
Název | ÚtKO |
Rozhodčí | Šmrha Jan |
Počet hráčů | 20 |
Typ turnaje | Úterní šipkování v OKU |
Místo | Klub OKO Plzeň, Plzeň |
Plán | KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Beran Lukáš [CZE007552] | |
Fikrle Josef [CZE052702] | |
Fišer Petr [CZE061607] | |
Hránek Pavel [CZE019815] | |
Hutyra Dominik [CZE052102] | |
Jandík Vladimír [CZE057511] | |
Jůna Josef [CZE000320] | |
Kraft Jaroslav [CZE064329] | |
Krieglstein Josef [CZE041050] | |
Krieglstein Radim [CZE045854] | |
Krieglsteinová Zbyňka [CZE043602] | |
Kulišan Jan [CZE046152] | |
Louda Petr [CZE006905] | |
Patka Pavel [CZE061371] | |
Rajtmajer Marek [CZE053252] | |
Svoboda Miroslav [CZE011392] | |
Šmrha Jan [CZE000448] | |
Štruncová Dagmar [CZE039095] | |
Štruncová Michaela [CZE037119] | |
Vorlíček Petr [CZE006113] |
Hránek Pavel 1 Volný_los 0 Štruncová Michaela 0 Krieglsteinová Zbyňka 1 Krieglstein Radim 1 Volný_los 0 Fikrle Josef 1 Volný_los 0 Kulišan Jan 1 Volný_los 0 Krieglstein Josef 1 Volný_los 0 Beran Lukáš 1 Patka Pavel 0 Louda Petr 1 Volný_los 0 Svoboda Miroslav 1 Volný_los 0 Štruncová Dagmar 0 Kraft Jaroslav 1 Fišer Petr 1 Volný_los 0 Rajtmajer Marek 1 Volný_los 0 Vorlíček Petr 1 Volný_los 0 Šmrha Jan 1 Volný_los 0 Jůna Josef 1 Hutyra Dominik 0 Jandík Vladimír 1 Volný_los 0
Hránek Pavel 3 Krieglsteinová Zbyňka 0 Krieglstein Radim 1 Fikrle Josef 0 Kulišan Jan 3 Krieglstein Josef 2 Beran Lukáš 0 Louda Petr 3 Svoboda Miroslav 1 Kraft Jaroslav 0 Fišer Petr 0 Rajtmajer Marek 3 Vorlíček Petr 0 Šmrha Jan 1 Jůna Josef 0 Jandík Vladimír 1
Hránek Pavel 1 Krieglstein Radim 0 Kulišan Jan 1 Louda Petr 0 Svoboda Miroslav 1 Rajtmajer Marek 0 Šmrha Jan 1 Jandík Vladimír 0
Hránek Pavel 1 Kulišan Jan 0 Svoboda Miroslav 0 Šmrha Jan 1
Hránek Pavel 0 Šmrha Jan 1
- Šmrha Jan0
# | Hráč/i |
---|---|
1. | [CZE000448] Šmrha Jan |
2. | [CZE019815] Hránek Pavel |
3. | [CZE011392] Svoboda Miroslav |
3. | [CZE046152] Kulišan Jan |
5. | [CZE045854] Krieglstein Radim |
5. | [CZE006905] Louda Petr |
5. | [CZE053252] Rajtmajer Marek |
5. | [CZE057511] Jandík Vladimír |
9. | [CZE043602] Krieglsteinová Zbyňka |
9. | [CZE052702] Fikrle Josef |
9. | [CZE041050] Krieglstein Josef |
9. | [CZE007552] Beran Lukáš |
9. | [CZE064329] Kraft Jaroslav |
9. | [CZE061607] Fišer Petr |
9. | [CZE006113] Vorlíček Petr |
9. | [CZE000320] Jůna Josef |
17. | [CZE061371] Patka Pavel |
17. | [CZE037119] Štruncová Michaela |
17. | [CZE039095] Štruncová Dagmar |
17. | [CZE052102] Hutyra Dominik |
# | Hráč/i |
---|---|
1. | [CZE000448] Šmrha Jan |
2. | [CZE019815] Hránek Pavel |
3. | [CZE011392] Svoboda Miroslav |
3. | [CZE046152] Kulišan Jan |
5. | [CZE045854] Krieglstein Radim |
5. | [CZE006905] Louda Petr |
5. | [CZE053252] Rajtmajer Marek |
5. | [CZE057511] Jandík Vladimír |
9. | [CZE043602] Krieglsteinová Zbyňka |
9. | [CZE052702] Fikrle Josef |
9. | [CZE041050] Krieglstein Josef |
9. | [CZE007552] Beran Lukáš |
9. | [CZE064329] Kraft Jaroslav |
9. | [CZE061607] Fišer Petr |
9. | [CZE006113] Vorlíček Petr |
9. | [CZE000320] Jůna Josef |
17. | [CZE061371] Patka Pavel |
17. | [CZE037119] Štruncová Michaela |
17. | [CZE039095] Štruncová Dagmar |
17. | [CZE052102] Hutyra Dominik |
Tento turnaj nemá přihlášky online