Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 15.06.2019 |
Název | MiniMaster OKO |
Rozhodčí | Šmrha Jan |
Počet hráčů | 29 |
Typ turnaje | Minimaster Plzeňského kraje |
Místo | Klub OKO Plzeň, Plzeň |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
Čech Michal [CZE041143] | |
Deneš Gabriel [CZE063932] | |
Fikrle Josef [CZE052702] | |
Flégl Jan [CZE035176] | |
Hermann Mario [CZE055600] | |
Chrien Štefan [CZE061586] | |
Chromiak Vladimír [CZE002218] | |
Jandík Vladimír [CZE057511] | |
Kluch Petr [CZE063504] | |
Kopa Pavel [CZE053837] | |
Krtička Luboš [CZE000257] | |
Louda Petr [CZE006905] | |
Padych Michal [CZE061682] | |
Pech Tomáš [CZE044875] | |
Pokorná Bronislava [CZE056495] | |
Pokorný David [CZE044298] | |
Průcha Josef [CZE005025] | |
Přerovská Ivona [CZE004299] | |
Přerovský Vítězslav [CZE064193] | |
Rajtmajer Marek [CZE053252] | |
Řehoř Martin [CZE057724] | |
Sýkora Petr [CZE058963] | |
Šmrha Jan [CZE000448] | |
Štruncová Dagmar [CZE039095] | |
Štruncová Michaela [CZE037119] | |
Švajner Pavel [CZE058962] | |
Zoubková Hlinková Lucie [CZE038179] | |
Žáček Ladislav [CZE006263] |
- 0
1 Čech Michal 0
1 Kopa Pavel 0
1 Pokorný David 0 Řehoř Martin 0 Kopa Pavel 1
1 Krtička Luboš 0 Řehoř Martin 1 Louda Petr 0
Pech Tomáš 0 1 Krtička Luboš 1 Chromiak Vladimír 0 Průcha Josef 0 Řehoř Martin 1 Louda Petr 1 Rajtmajer Marek 0
Šmrha Jan 0 Pech Tomáš 1 Pokorná Bronislava 0 Krtička Luboš 1 Průcha Josef 1 Jandík Vladimír 0 Louda Petr 1 Fikrle Josef 0
Šmrha Jan 1 Kluch Petr 0 Pech Tomáš 1 Chrien Štefan 0 Pokorná Bronislava 1 Padych Michal 0 Sýkora Petr 0 Krtička Luboš 1 Průcha Josef 1 Štruncová Michaela 0 Přerovská Ivona 0 Jandík Vladimír 1 Švajner Pavel 0 Louda Petr 1 Flégl Jan 0 Fikrle Josef 1
Volný_los 0 Šmrha Jan 1 Pech Tomáš 1 Žáček Ladislav 0 Pokorná Bronislava 1 Přerovský Vítězslav 0 Deneš Gabriel 0 Sýkora Petr 1 Volný_los 0 Průcha Josef 1 Přerovská Ivona 1 Štruncová Dagmar 0 Zoubková Hlinková Lucie 0 Švajner Pavel 1 Flégl Jan 1 Volný_los 0
Fikrle Josef 1 Volný_los 0 Šmrha Jan 0 Chromiak Vladimír 1 Kopa Pavel 1 Pech Tomáš 0 Žáček Ladislav 0 Louda Petr 1 Hermann Mario 1 Pokorná Bronislava 0 Jandík Vladimír 1 Přerovský Vítězslav 0 Deneš Gabriel 0 1 Štruncová Michaela 1 Sýkora Petr 0 Krtička Luboš 1 Volný_los 0 Průcha Josef 0 Rajtmajer Marek 1 Pokorný David 1 Přerovská Ivona 0 Štruncová Dagmar 0 Padych Michal 1 Čech Michal 1 Zoubková Hlinková Lucie 0 Chrien Štefan 1 Švajner Pavel 0 Řehoř Martin 1 Flégl Jan 0 Kluch Petr 1 Volný_los 0
Fikrle Josef 0 Chromiak Vladimír 1 Kopa Pavel 1 Louda Petr 0 Hermann Mario 1 Jandík Vladimír 0 1 Štruncová Michaela 0 Krtička Luboš 0 Rajtmajer Marek 1 Pokorný David 1 Padych Michal 0 Čech Michal 1 Chrien Štefan 0 Řehoř Martin 1 Kluch Petr 0
Chromiak Vladimír 0 Kopa Pavel 1 Hermann Mario 1 0 Rajtmajer Marek 0 Pokorný David 1 Čech Michal 1 Řehoř Martin 0
Kopa Pavel 0 Hermann Mario 1 Pokorný David 0 Čech Michal 1
Hermann Mario 1 Čech Michal 0
Hermann Mario 1 0
- Hermann Mario0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hermann Mario [CZE055600] |
2. | [] |
3. | Čech Michal [CZE041143] |
4. | Kopa Pavel [CZE053837] |
5. | Pokorný David [CZE044298] |
5. | Řehoř Martin [CZE057724] |
7. | Krtička Luboš [CZE000257] |
7. | Louda Petr [CZE006905] |
9. | Rajtmajer Marek [CZE053252] |
9. | Průcha Josef [CZE005025] |
9. | Chromiak Vladimír [CZE002218] |
9. | Pech Tomáš [CZE044875] |
13. | Šmrha Jan [CZE000448] |
13. | Pokorná Bronislava [CZE056495] |
13. | Jandík Vladimír [CZE057511] |
13. | Fikrle Josef [CZE052702] |
17. | Kluch Petr [CZE063504] |
17. | Chrien Štefan [CZE061586] |
17. | Flégl Jan [CZE035176] |
17. | Švajner Pavel [CZE058962] |
17. | Přerovská Ivona [CZE004299] |
17. | Štruncová Michaela [CZE037119] |
17. | Sýkora Petr [CZE058963] |
17. | Padych Michal [CZE061682] |
25. | Zoubková Hlinková Lucie [CZE038179] |
25. | Štruncová Dagmar [CZE039095] |
25. | Deneš Gabriel [CZE063932] |
25. | Přerovský Vítězslav [CZE064193] |
25. | Žáček Ladislav [CZE006263] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hermann Mario [CZE055600] |
2. | [] |
3. | Čech Michal [CZE041143] |
4. | Kopa Pavel [CZE053837] |
5. | Pokorný David [CZE044298] |
5. | Řehoř Martin [CZE057724] |
7. | Krtička Luboš [CZE000257] |
7. | Louda Petr [CZE006905] |
9. | Rajtmajer Marek [CZE053252] |
9. | Průcha Josef [CZE005025] |
9. | Chromiak Vladimír [CZE002218] |
9. | Pech Tomáš [CZE044875] |
13. | Šmrha Jan [CZE000448] |
13. | Pokorná Bronislava [CZE056495] |
13. | Jandík Vladimír [CZE057511] |
13. | Fikrle Josef [CZE052702] |
17. | Kluch Petr [CZE063504] |
17. | Chrien Štefan [CZE061586] |
17. | Flégl Jan [CZE035176] |
17. | Švajner Pavel [CZE058962] |
17. | Přerovská Ivona [CZE004299] |
17. | Štruncová Michaela [CZE037119] |
17. | Sýkora Petr [CZE058963] |
17. | Padych Michal [CZE061682] |
25. | Zoubková Hlinková Lucie [CZE038179] |
25. | Štruncová Dagmar [CZE039095] |
25. | Deneš Gabriel [CZE063932] |
25. | Přerovský Vítězslav [CZE064193] |
25. | Žáček Ladislav [CZE006263] |
Tento turnaj nemá přihlášky online