Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 24.05.2019 |
Název | Cyrhoza Cup U Péci |
Rozhodčí | Srnová Barbora |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Restaurace U Péci, Kokonín |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Beneš Petr [CZE056264] | |
Bukáček Petr [CZE054031] | |
Cerman Aleš [CZE057262] | |
Hencl Miroslav [CZE024173] | |
Přerovský Vítězslav [CZE064193] | |
Sekereš Pavel [CZE017420] | |
Schwarz Jiří [CZE048359] | |
Srna Petr [CZE048360] | |
Srna Petr [CZE048361] | |
Srnová Barbora [CZE048463] |
- Srna Petr (048361)0
Srna Petr (048361) 2 Cerman Aleš 0
Srna Petr (048361) 2 Hencl Miroslav 0
Srna Petr (048361) 2 Schwarz Jiří 1 Hencl Miroslav 2 Sekereš Pavel 0
Srna Petr (048361) 2 Beneš Petr 1 Hencl Miroslav 2 Bukáček Petr 1
Srnová Barbora 0 Srna Petr (048361) 2 Volný_los 0 Beneš Petr 1 Volný_los 0 Hencl Miroslav 1 Přerovský Vítězslav 1 Bukáček Petr 2
Volný_los 0 Srnová Barbora 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Přerovský Vítězslav 1 Volný_los 0
Bukáček Petr 1 Volný_los 0 Schwarz Jiří 2 Srnová Barbora 0 Srna Petr (048360) 1 Volný_los 0 Hencl Miroslav 1 Volný_los 0 Beneš Petr 1 Volný_los 0 Sekereš Pavel 1 Volný_los 0 Přerovský Vítězslav 0 Cerman Aleš 2 Srna Petr (048361) 1 Volný_los 0
Bukáček Petr 0 Schwarz Jiří 2 Srna Petr (048360) 2 Hencl Miroslav 1 Beneš Petr 0 Sekereš Pavel 2 Cerman Aleš 2 Srna Petr (048361) 0
Schwarz Jiří 1 Srna Petr (048360) 2 Sekereš Pavel 0 Cerman Aleš 2
Srna Petr (048360) 2 Cerman Aleš 0
Srna Petr (048360) 0 Srna Petr (048361) 2
- Srna Petr (048361)0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Srna Petr [CZE048361] |
2. | Srna Petr [CZE048360] |
3. | Cerman Aleš [CZE057262] |
4. | Hencl Miroslav [CZE024173] |
5. | Schwarz Jiří [CZE048359] |
5. | Sekereš Pavel [CZE017420] |
7. | Beneš Petr [CZE056264] |
7. | Bukáček Petr [CZE054031] |
9. | Přerovský Vítězslav [CZE064193] |
9. | Srnová Barbora [CZE048463] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Srna Petr [CZE048361] |
2. | Srna Petr [CZE048360] |
3. | Cerman Aleš [CZE057262] |
4. | Hencl Miroslav [CZE024173] |
5. | Schwarz Jiří [CZE048359] |
5. | Sekereš Pavel [CZE017420] |
7. | Beneš Petr [CZE056264] |
7. | Bukáček Petr [CZE054031] |
9. | Přerovský Vítězslav [CZE064193] |
9. | Srnová Barbora [CZE048463] |
Tento turnaj nemá přihlášky online