Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.05.2019 |
Název | Doplňkový OPSU 2019 |
Rozhodčí | Dvořáček Aleš |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | O pohár Sparty doplňkový |
Místo | Apríl bar, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bedlivý Pavel [CZE004877] | |
Dvořáček Aleš [CZE039473] | |
Goldmann Petr [CZE040773] | |
Illner Antonín [CZE061377] | |
Kejzlar Pavel [CZE045021] | |
Máslová Iva [CZE052128] | |
Mráz Radek [CZE044716] | |
Semerák Jan [CZE052126] | |
Schmidtová Kateřina [CZE049881] | |
Velcová Martina [CZE061376] | |
Vít Jan [CZE033577] |
- Semerák Jan0
Bedlivý Pavel 0 Semerák Jan 1
Bedlivý Pavel 1 Máslová Iva 0
Velcová Martina 0 Bedlivý Pavel 1 Vít Jan 0 Máslová Iva 1
Velcová Martina 1 Illner Antonín 0 Vít Jan 1 Schmidtová Kateřina 0
Mráz Radek 0 Velcová Martina 1 Volný_los 0 Illner Antonín 1 Vít Jan 1 Goldmann Petr 0 Schmidtová Kateřina 1 Kejzlar Pavel 0
Volný_los 0 Mráz Radek 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Vít Jan 1 Schmidtová Kateřina 1 Volný_los 0
Kejzlar Pavel 1 Volný_los 0 Bedlivý Pavel 1 Mráz Radek 0 Semerák Jan 1 Volný_los 0 Goldmann Petr 1 Volný_los 0 Máslová Iva 1 Volný_los 0 Illner Antonín 1 Vít Jan 0 Schmidtová Kateřina 0 Dvořáček Aleš 1 Velcová Martina 1 Volný_los 0
Kejzlar Pavel 0 Bedlivý Pavel 1 Semerák Jan 1 Goldmann Petr 0 Máslová Iva 1 Illner Antonín 0 Dvořáček Aleš 1 Velcová Martina 0
Bedlivý Pavel 0 Semerák Jan 1 Máslová Iva 0 Dvořáček Aleš 1
Semerák Jan 0 Dvořáček Aleš 1
Semerák Jan 0 Dvořáček Aleš 1
- Dvořáček Aleš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dvořáček Aleš [CZE039473] |
2. | Semerák Jan [CZE052126] |
3. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
4. | Máslová Iva [CZE052128] |
5. | Velcová Martina [CZE061376] |
5. | Vít Jan [CZE033577] |
7. | Illner Antonín [CZE061377] |
7. | Schmidtová Kateřina [CZE049881] |
9. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
9. | Goldmann Petr [CZE040773] |
9. | Mráz Radek [CZE044716] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dvořáček Aleš [CZE039473] |
2. | Semerák Jan [CZE052126] |
3. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
4. | Máslová Iva [CZE052128] |
5. | Velcová Martina [CZE061376] |
5. | Vít Jan [CZE033577] |
7. | Illner Antonín [CZE061377] |
7. | Schmidtová Kateřina [CZE049881] |
9. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
9. | Goldmann Petr [CZE040773] |
9. | Mráz Radek [CZE044716] |
Tento turnaj nemá přihlášky online