Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 03.05.2019 |
Název | NRM - Proboštov - dvojice - ženy |
Rozhodčí | Baráková Markéta |
Počet hráčů | 8 |
Typ turnaje | Reg.Master Ústecka - dvojice ženy |
Místo | Sokolovna, Proboštov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bláhová Monika [CZE054559], Kocánová Lucie [CZE060456] | |
Husáková Alžběta [CZE000428], Matiášková Lenka [CZE003508] | |
Kubíková Pavla [CZE030187], Dolejší Dana [CZE003188] | |
Mairichová Barbora [CZE041094], Rödlová Žaneta [CZE002947] | |
Minarčíková Marika [CZE020921], Šťástková Helena [CZE048178] | |
Müllerová Tereza [CZE062953], Pilnáčková Kateřina [CZE039323] | |
Strunzová Jitka [CZE046181], Ilenčíková Jana [CZE000062] | |
Tůmová Petra [CZE047361], Radová Karla [CZE000873] |
- Husáková, Matiášková0
Husáková, Matiášková 1 Mairichová, Rödlová 0
Husáková, Matiášková 1 Bláhová, Kocánová 0
Husáková, Matiášková 1 Minarčíková, Šťástková 0 Bláhová, Kocánová 1 Strunzová, Ilenčíková 0
Husáková, Matiášková 1 Müllerová, Pilnáčková 0 Bláhová, Kocánová 1 Tůmová, Radová 0
Kubíková, Dolejší 1 Husáková, Matiášková 0 Strunzová, Ilenčíková 1 Müllerová, Pilnáčková 0 Mairichová, Rödlová 1 Bláhová, Kocánová 0 Minarčíková, Šťástková 1 Tůmová, Radová 0
Kubíková, Dolejší 1 Strunzová, Ilenčíková 0 Mairichová, Rödlová 1 Minarčíková, Šťástková 0
Kubíková, Dolejší 1 Mairichová, Rödlová 0
Kubíková, Dolejší 1 Husáková, Matiášková 0
- Kubíková, Dolejší0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kubíková Pavla [CZE030187], Dolejší Dana [CZE003188] |
2. | Husáková Alžběta [CZE000428], Matiášková Lenka [CZE003508] |
3. | Mairichová Barbora [CZE041094], Rödlová Žaneta [CZE002947] |
4. | Bláhová Monika [CZE054559], Kocánová Lucie [CZE060456] |
5. | Strunzová Jitka [CZE046181], Ilenčíková Jana [CZE000062] |
5. | Minarčíková Marika [CZE020921], Šťástková Helena [CZE048178] |
7. | Tůmová Petra [CZE047361], Radová Karla [CZE000873] |
7. | Müllerová Tereza [CZE062953], Pilnáčková Kateřina [CZE039323] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kubíková Pavla [CZE030187], Dolejší Dana [CZE003188] |
2. | Husáková Alžběta [CZE000428], Matiášková Lenka [CZE003508] |
3. | Mairichová Barbora [CZE041094], Rödlová Žaneta [CZE002947] |
4. | Bláhová Monika [CZE054559], Kocánová Lucie [CZE060456] |
5. | Strunzová Jitka [CZE046181], Ilenčíková Jana [CZE000062] |
5. | Minarčíková Marika [CZE020921], Šťástková Helena [CZE048178] |
7. | Tůmová Petra [CZE047361], Radová Karla [CZE000873] |
7. | Müllerová Tereza [CZE062953], Pilnáčková Kateřina [CZE039323] |
Tento turnaj nemá přihlášky online