Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 25.04.2019 |
Název | MeVa cup |
Rozhodčí | Kejzlar Pavel |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Apríl bar, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bedlivý Pavel [CZE004877] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Illner Antonín [CZE061377] | |
Korda Milan [CZE041275] | |
Kordová Romana [CZE038396] | |
Mach Miloš [CZE002095] | |
Nohejl Milan [CZE033148] | |
Petrus Karel [CZE038853] | |
Szelke Nikola [CZE058238] | |
Szelke Oskar [CZE056513] | |
Šlechtová Monika [CZE039600] | |
Vít Jan [CZE033577] |
- Goldmannová Anna0
Goldmannová Anna 1 Vít Jan 0
Šlechtová Monika 0 Goldmannová Anna 1
Nohejl Milan 0 Šlechtová Monika 1 Szelke Nikola 0 Goldmannová Anna 1
Nohejl Milan 1 Bedlivý Pavel 0 Szelke Nikola 1 Korda Milan 0
Nohejl Milan 1 Petrus Karel 0 Bedlivý Pavel 1 Mach Miloš 0 Szelke Oskar 0 Szelke Nikola 1 Korda Milan 1 Illner Antonín 0
Volný_los 0 Nohejl Milan 1 Bedlivý Pavel 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Szelke Oskar 1 Korda Milan 1 Volný_los 0
Illner Antonín 1 Volný_los 0 Nohejl Milan 0 Šlechtová Monika 1 Bedlivý Pavel 0 Kordová Romana 1 Szelke Nikola 1 Volný_los 0 Mach Miloš 1 Volný_los 0 Szelke Oskar 0 Vít Jan 1 Goldmannová Anna 1 Korda Milan 0 Petrus Karel 1 Volný_los 0
Illner Antonín 0 Šlechtová Monika 1 Kordová Romana 1 Szelke Nikola 0 Mach Miloš 0 Vít Jan 1 Goldmannová Anna 1 Petrus Karel 0
Šlechtová Monika 0 Kordová Romana 1 Vít Jan 1 Goldmannová Anna 0
Kordová Romana 1 Vít Jan 0
Kordová Romana 1 Goldmannová Anna 0
- Kordová Romana0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kordová Romana [CZE038396] |
2. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
3. | Vít Jan [CZE033577] |
4. | Šlechtová Monika [CZE039600] |
5. | Nohejl Milan [CZE033148] |
5. | Szelke Nikola [CZE058238] |
7. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
7. | Korda Milan [CZE041275] |
9. | Petrus Karel [CZE038853] |
9. | Mach Miloš [CZE002095] |
9. | Szelke Oskar [CZE056513] |
9. | Illner Antonín [CZE061377] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kordová Romana [CZE038396] |
2. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
3. | Vít Jan [CZE033577] |
4. | Šlechtová Monika [CZE039600] |
5. | Nohejl Milan [CZE033148] |
5. | Szelke Nikola [CZE058238] |
7. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
7. | Korda Milan [CZE041275] |
9. | Petrus Karel [CZE038853] |
9. | Mach Miloš [CZE002095] |
9. | Szelke Oskar [CZE056513] |
9. | Illner Antonín [CZE061377] |
Tento turnaj nemá přihlášky online