Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 11.04.2019 |
Název | čds 9 Punat Olomouc |
Rozhodčí | Novák František |
Počet hráčů | 23 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Punat, Olomouc |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Baďura Radek [CZE056018] | |
Dokoupil Josef [CZE034175] | |
Fiala Michal [CZE062260] | |
Grégr Jiří [CZE042658] | |
Grmelová Petra [CZE000174] | |
Hlačík Pavel [CZE038586] | |
Hlubinka Milan [CZE019266] | |
Holinek Bořivoj [CZE057711] | |
Horváth David [CZE022558] | |
Kostorek Jan [CZE051677] | |
Novák František [CZE000466] | |
Ráža Josef [CZE031975] | |
Rážová Zuzana [CZE050312] | |
Satora David [CZE018533] | |
Selucký Bohumil [CZE019217] | |
Schön Jakub [CZE062677] | |
Soušek Petr [CZE037031] | |
Spurná Vlasta [CZE001052] | |
Stehlík Petr [CZE047001] | |
Šipula David [CZE059158] | |
Šipula Petr [CZE049063] | |
Toman Petr [CZE058748] | |
Vysloužil Ladislav [CZE035030] |
- Grégr Jiří0
Grégr Jiří 1 Vysloužil Ladislav 0
Satora David 0 Grégr Jiří 1
Soušek Petr 0 Satora David 1 Rážová Zuzana 0 Grégr Jiří 1
Soušek Petr 1 Schön Jakub 0 Rážová Zuzana 1 Toman Petr 0
Soušek Petr 1 Hlačík Pavel 0 Schön Jakub 1 Selucký Bohumil 0 Šipula Petr 0 Rážová Zuzana 1 Baďura Radek 0 Toman Petr 1
Grmelová Petra 0 Soušek Petr 1 Schön Jakub 1 Ráža Josef 0 Šipula Petr 1 Holinek Bořivoj 0 Hlubinka Milan 0 Baďura Radek 1
Grmelová Petra 1 Kostorek Jan 0 Volný_los 0 Soušek Petr 1 Fiala Michal 0 Schön Jakub 1 Ráža Josef 1 Horváth David 0 Šipula Petr 1 Stehlík Petr 0 Dokoupil Josef 0 Holinek Bořivoj 1 Spurná Vlasta 0 Hlubinka Milan 1 Baďura Radek 1 Šipula David 0
Volný_los 0 Grmelová Petra 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Fiala Michal 1 Ráža Josef 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Šipula Petr 1 Dokoupil Josef 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Spurná Vlasta 1 Baďura Radek 1 Volný_los 0
Šipula David 1 Volný_los 0 Grmelová Petra 0 Grégr Jiří 1 Selucký Bohumil 1 Volný_los 0 Hlubinka Milan 1 Volný_los 0 Novák František 1 Volný_los 0 Fiala Michal 0 Holinek Bořivoj 1 Hlačík Pavel 1 Ráža Josef 0 Stehlík Petr 1 Volný_los 0 Horváth David 1 Volný_los 0 Vysloužil Ladislav 1 Šipula Petr 0 Dokoupil Josef 0 Toman Petr 1 Schön Jakub 1 Volný_los 0 Soušek Petr 1 Volný_los 0 Spurná Vlasta 0 Satora David 1 Rážová Zuzana 1 Baďura Radek 0 Kostorek Jan 1 Volný_los 0
Šipula David 0 Grégr Jiří 1 Selucký Bohumil 1 Hlubinka Milan 0 Novák František 1 Holinek Bořivoj 0 Hlačík Pavel 1 Stehlík Petr 0 Horváth David 0 Vysloužil Ladislav 1 Toman Petr 1 Schön Jakub 0 Soušek Petr 0 Satora David 1 Rážová Zuzana 1 Kostorek Jan 0
Grégr Jiří 1 Selucký Bohumil 0 Novák František 1 Hlačík Pavel 0 Vysloužil Ladislav 1 Toman Petr 0 Satora David 1 Rážová Zuzana 0
Grégr Jiří 0 Novák František 1 Vysloužil Ladislav 1 Satora David 0
Novák František 1 Vysloužil Ladislav 0
Novák František 1 Grégr Jiří 0
- Novák František0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Novák František [CZE000466] |
2. | Grégr Jiří [CZE042658] |
3. | Vysloužil Ladislav [CZE035030] |
4. | Satora David [CZE018533] |
5. | Soušek Petr [CZE037031] |
5. | Rážová Zuzana [CZE050312] |
7. | Schön Jakub [CZE062677] |
7. | Toman Petr [CZE058748] |
9. | Baďura Radek [CZE056018] |
9. | Šipula Petr [CZE049063] |
9. | Selucký Bohumil [CZE019217] |
9. | Hlačík Pavel [CZE038586] |
13. | Hlubinka Milan [CZE019266] |
13. | Holinek Bořivoj [CZE057711] |
13. | Ráža Josef [CZE031975] |
13. | Grmelová Petra [CZE000174] |
17. | Šipula David [CZE059158] |
17. | Spurná Vlasta [CZE001052] |
17. | Dokoupil Josef [CZE034175] |
17. | Stehlík Petr [CZE047001] |
17. | Horváth David [CZE022558] |
17. | Fiala Michal [CZE062260] |
17. | Kostorek Jan [CZE051677] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Novák František [CZE000466] |
2. | Grégr Jiří [CZE042658] |
3. | Vysloužil Ladislav [CZE035030] |
4. | Satora David [CZE018533] |
5. | Soušek Petr [CZE037031] |
5. | Rážová Zuzana [CZE050312] |
7. | Schön Jakub [CZE062677] |
7. | Toman Petr [CZE058748] |
9. | Baďura Radek [CZE056018] |
9. | Šipula Petr [CZE049063] |
9. | Selucký Bohumil [CZE019217] |
9. | Hlačík Pavel [CZE038586] |
13. | Hlubinka Milan [CZE019266] |
13. | Holinek Bořivoj [CZE057711] |
13. | Ráža Josef [CZE031975] |
13. | Grmelová Petra [CZE000174] |
17. | Šipula David [CZE059158] |
17. | Spurná Vlasta [CZE001052] |
17. | Dokoupil Josef [CZE034175] |
17. | Stehlík Petr [CZE047001] |
17. | Horváth David [CZE022558] |
17. | Fiala Michal [CZE062260] |
17. | Kostorek Jan [CZE051677] |
Tento turnaj nemá přihlášky online